La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1307 Culés

1

Jeśli Sinner dałby radę wygrać w 3, to do pojedynku z Serbem będzie jedynym zawodnikiem który wszedł do 1/2 bez straty seta.

Natomiast w 1/2 zapewne będzie strata 3 setów.

@Encore

1

@mekston Czy ja wiem.Sinner wygląda momentami na takiego który moze każdego pyknąć.To juz nie jest Sinner z 2k23.

1

@Encore to jednak Australia, królestwo Serba, a ten gra coraz lepiej w turnieju. Dzisiaj tylko taka typowa nieskuteczność zaważyła, że to nie było gładkie 3-0.

Plus jak przyszedł finał w finalsach to już Serb łatwo można powiedzieć w domu Włocha.

To właściwie takie mecze pokażą gdzie jest Włoch - czy jest level up i stać go na coś więcej w rywalizacji best of 5 czy nie. Na szlemie nie ma jeszcze żadnego takiego spektakularnego zwycięstwa. (w sensie chodzi mi o takie pojedyncze spotkanie z topką co by do niego wracać) Na razie tylko 1 półfinał WS u niego.

0

@mekston No będzie weryfikacja to napewno

0

@Encore pamiętam, że miał z Carlitosem ten słynny mecz na US Open - woow to było widowisko, ale jednak przegrał. No i wiemy już, że z Carlitosem on lubi grać - w sensie przedmeczowo to jest takie 50:50 i ich mecze zwykle są wyrównane.

1

@mekston Ciezko trochę okreslić forme Sinnera bo niby bez straty seta ale tez ci rywale słabi a Rublov klasyk ćwiercfinal i koniec wycieczki

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?