Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
To zawsze imponuje gdy zdobywasz 40pkt i przy tym nie potrzebujesz zadnych rzutów wolnych.Czysta definicja shootingu.
1
@Rewolucja123 Jak on pasuje do Barcy rewolucjo
1
@Rewolucja123 Nie wróci juz do Madrytu
2
@Rewolucja123 Joao Felix
8
Szkoda tego transferu do Realu.
29
Vini JR
15
Suarez sie przypomniał.
https://x.com/ELEVENSPORTSPL/status/1749150995760779474
18
Lewy jako joker z ławki
4
@MesQueUnClub96 Ferran po prostu jest lepszy niz Robert
2
Tego nie widzialem XD.Choker co chciał wystraszyć GOATA Taylora.
16
Rekin MVP dziś
3
@barcelonaLM Joao piękne uderzenie
3
@macio_944 Chociaz dodajmy swietny mecz Isco ale Shark beast
1
@mekston Shark mvp
5
A moze to Lewy blokował Rekina
3
Rekin razy 3
https://x.com/centregoals/status/1749151220026032363
2
Takimi bramkami się wygrywa jeszcze nie wiadomo co
https://x.com/centregoals/status/1749150486685536576
2
Felix co ratuje Barce
0
A był do wzięcia za darmo Isco
https://x.com/centregoals/status/1749143310223225276
59
Musi wejsc klasyk bo tej bramce Viniego xd
1
Zobacz @VegetaPolska wystarczy wejsc na twittera
0
@Firestone Nie no zawsze o Barcelonie dobrze mówił itd.Nwm w sumie czy kiedys nie powiedzialem ze blizej mu do Barcy niz Realu
1
@HighestInTheRoom Xavi zbyt często gubi punkty.Nie wierze w ten jego projekt chociaz uwielbialem go jako pilkarza
0
@ranger3120 Podobno fan Barcy
2
Kręcidło mówi ze na innych powtórkach jest to strzał barkiem.Na kazdej praktycznie jest rączka a barku ja tu nie widze.Dziwna sprawa.
1
@HighestInTheRoom Girona bez tego nie ma szans na dystansie z Realem a Barca Xaviego nie da rady z tym stylem
0
@norbi77 Ja jakos pewny bylem ze to wygraja xd
4
Pierwsza normalna bramka xd
10
No raczej ręka niż bark
0
W sumie i tak było wiadome ze to wygrają.Taka Almeria chyba by musiała zakonczyc polowe tak z 4:0