3

To zawsze imponuje gdy zdobywasz 40pkt i przy tym nie potrzebujesz zadnych rzutów wolnych.Czysta definicja shootingu.


1

@Rewolucja123 Jak on pasuje do Barcy rewolucjo

1

@Rewolucja123 Nie wróci juz do Madrytu

2

@Rewolucja123 Joao Felix

8

Szkoda tego transferu do Realu.


29

Vini JR


15

18

Lewy jako joker z ławki


4

@MesQueUnClub96 Ferran po prostu jest lepszy niz Robert

2

Tego nie widzialem XD.Choker co chciał wystraszyć GOATA Taylora.


16

Rekin MVP dziś


3

@barcelonaLM Joao piękne uderzenie

3

@macio_944 Chociaz dodajmy swietny mecz Isco ale Shark beast

1

@mekston Shark mvp

5

A moze to Lewy blokował Rekina

3

2

Takimi bramkami się wygrywa jeszcze nie wiadomo co
https://x.com/centregoals/status/1749150486685536576

2

Felix co ratuje Barce

0

59

Musi wejsc klasyk bo tej bramce Viniego xd


1

Zobacz @VegetaPolska wystarczy wejsc na twittera


0

@Firestone Nie no zawsze o Barcelonie dobrze mówił itd.Nwm w sumie czy kiedys nie powiedzialem ze blizej mu do Barcy niz Realu

1

@HighestInTheRoom Xavi zbyt często gubi punkty.Nie wierze w ten jego projekt chociaz uwielbialem go jako pilkarza

0

@ranger3120 Podobno fan Barcy

2

Kręcidło mówi ze na innych powtórkach jest to strzał barkiem.Na kazdej praktycznie jest rączka a barku ja tu nie widze.Dziwna sprawa.


1

@HighestInTheRoom Girona bez tego nie ma szans na dystansie z Realem a Barca Xaviego nie da rady z tym stylem

0

@norbi77 Ja jakos pewny bylem ze to wygraja xd

4

Pierwsza normalna bramka xd


10

No raczej ręka niż bark


0

W sumie i tak było wiadome ze to wygrają.Taka Almeria chyba by musiała zakonczyc polowe tak z 4:0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?