Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@draxidox Wgl jak jakiś polityk mówi ze drugi kradnie to zawsze jest smieszne
0
@FcPortoFan1999 Kevin Durant na centrze rewelacyjny
0
Grayson pracuje na piękny kontrakt po tym sezonie.
0
@mekston Ale on nie gra zle dzis
2
@Kgorecki2500 Moglby zostac
0
@mekston Z drugiej strony chyba nie mozna wymagac wiecej
0
Zmarnował Australijczyk 40:0 a w tie breaku wyrok
0
@karol130197 Kolejna kompromitacja klubu po co?
0
@mekston Myslalem ze to bedzie easy meczyk
2
@mekston Bedzie bolec ten gemik
0
Novak odstrzelony w drugiej rundzie to by bylo wydarzenie ale wciaz dluga droga przed Australiczykiem
5
Czyste szaleństwo w Phoenix xD.
3
Ludzie czekali na ten pojedynek i jednak JoJo Embiid.
6
Barceloński Mike Tyson
0
@Rewolucja123 Nie dziwie się,Marek ratował dvpe jak tylko grał więc w koncu wyszła prawda Barcelony Xaviego
0
@arasz1819 opinia
0
@Herato A na czym polega dzbaność Jadona poza tym ze ma konflikt z trenerem
0
@ArterkHD @mekston Oczywiscie Dima tez ale Carlos ma jeszcze szerszy wachlarz
1
@mekston No ja bym powiedział ze jest to najładniej grający zawodnik w tenisa od czasów Fedexa
2
@FcPortoFan1999 Mysle ze nawet tam bo Carlos to artysta tenisa
1
Carlos gdzie nie pojedzie to i tak ma ogromny fanbase.
0
Hield chyba się nie dogada z Pacers w sprawie nowego kontraktu i będzie dostępny juz teraz.Indiana zainteresowana wciaz Siakamem.
1
@michal26 Oglądalem dzisiaj wygrali z OKC ale bardzo słabo zagrała Oklahoma
2
@takisobiektos Kyrie był dla mnie zawsze definicją ''szootingu''.Przy jego warunkach fizycznych maszyna do strzelania na dobrych %.
2
Alez forma Kyriego pod nieobecność Luki.
1
@Pawci023x Grają bez presji + wcale nie mają takich słabych zawodników ale i tak myśle ze bedzie wyprzedaz.
3
Porazka totalna ze strony GSW.
8
Steph Curry.
0
@gumaz Roznie bym powiedzial
8
Easy for Wemby