Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Comentateiro Nie ma co komentować niestety
3
Istna masakra.
1
@MesQueUnClub96 No marze to ja o lamborghini pod domem na jutro,przestan dodi
2
@MesQueUnClub96 Przeciez taki Wirtz to pewnie 100 mln xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@takisobiektos Ale co gra debiutant Miami to jego
2
Życzenia Świąteczne od Jeremiego.
0
@takisobiektos A Embiid chyba poszedł świętować
10
@marcin62 Kapitalny kanał swoją drogą do czilowego oglądania
0
@michal26 DLo bedzie wymieniany na bank w tym sezonie
2
@Barcasub Jak są zdrowi to tak bo mają kosmiczny spacing gdzie kazdy rzuca
0
@fart @michal26 tez to jest potęga pierwszej piątki Bostonu,nikt w lidze takiej nie ma
1
@takisobiektos Niesamowite ma zasięgi,troche baby Durant pod tym względem.Tyczka.
7
Jak GSW draftowało Podziemskiego to chyba nawet w jego największych marzeniach nie było startowanie u boku Currego.Fajnie się rozwija a ma co czerpać od takiej organizacji.
1
@takisobiektos Czy Detroit pokona Brooklyn w next meczu
2
Pewnie to się nie wydarzy ale marzy mi się powrót Kevina do GSW na ostatnie lata kariery z szefem.Odejscie KD z obozu wojowników było chyba jego najgorszą decyzją sportową w karierze.Mógł dalej dopisywać kolejne tytuły i statuetki MVP.
1
@fart Czekam na to meczycho
1
@P33ck Salaha tez bym dal bo tani byl
0
@MESSIah16 Pod względem cena jakosc i oczekiwania napewno bardzo dobry
1
Detroit wciąz notują serie 26 porażek z rzędu.Rekordy beda nalezec do nich bo chyba nie maja zamiaru wygrac meczu.
3
@Kondziubarca To jest takie bez sensu tzn to jeszcze bardziej irytuje bo to nie pierwszy raz
7
Christmas Day z NBA.Wszystkie mecze w canał+ oprócz Dallas z Suns.
0
Trochę szkoda ale moze doczekamy się Fury vs AJ
1
@HighestInTheRoom Tylko Motor Lublin Rksss
0
@tristan87 Nie pije wgl alkoholu i jest mi z tym dobrze a ty Tristanie?
5
Kariera Wildera jak nie trafi prawym
8
@Rust_Cohle Wiedzialem mój atencjuszu ze nie wytrzymasz bez mnie dlugo
3
Wracaj do nas królu w 2024.
0
@urbie999 Niepotrzebny on tam jest xd
1
@Roobo Mi tam smakuje bez jak i z rodzynkami.Sernik sam w sobie jest cudowny ze nawet rodzynki tgo nie zepsują.