- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1004 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
46 odpowiedzi
Kgorecki2500
9
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
74 odpowiedzi
mekston
2
Po fazie grupowej największe szanse na MŚ przyznawane są (wg buków)1. Francja2. Argentyna3.... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1004 Culés
2
O skonczylem fortnajta a tu partidazo Garnacho @mekston
1
@Encore Ambasada chyba zadowolona bo rośnie ktoś kto będzie to ciągnął po Messim, a może w przyszłym roku razem z Leo.
1
@Encore
xD
0
@Stinger_ Ambasada nie lubi Garnka
0
@Encore Wiem dlatego powinni go polubić inaczej nie będą mogli cieszyć się ze złota w lipcu bo ten gość może im to dać.
0
@Encore Czyli taki z ciebie fan idziesz na fortnita dla dzieci zamiast oglądać swoją drużynę
2
@Emhyr Gdybys kibcowal tez United, to wolabys grac w Fortnite
0
@Stinger_ Nie lubie go i nie będzie grał u Scaloniego, nie wiadomo nawet czy na Copa America będzie.
0
@Emhyr Nie jestem kibicem United a Fernandesa i czemu mam ogladac kazdy jego mecz jak mg pograc ze znajomymi xD
0
@Emhyr później sprawdzenie statystyk podań Bruno na Flashscore i można pisać na La rambli xD
0
@Lionel_Messi10 Skąd wiesz, że nie będzie grał?
Jeśli będzie w formie i nie pojedzie na CA to nie zdziwi mnie jak nie obronią tytułu. Ten gość wyglada coraz lepiej i za pół roku może być kimś kto w razie co pociągnie ten wózek.
Dla dobra waszej piłki lepiej żeby Garnacho pojechał na Copa America.
0
@Encore Dziwne bo zawsze jak jest coś o tym klubie to ich bronisz do upadłego
0
@Stinger_ Bo widziałem kogo Scaloni powołuje na liste, zobaczymy też czy w meczach towarzyskich będzie powolany na początku roku.
0
@Lionel_Messi10 Przecież Garnacho był już powoływany do reprezentacji. Na razie praktycznie nie grał ale w sumie jeszcze jest pół roku do CA, gość ma 19 lat i zaczyna grać pierwsze skrzypce w United. Scaloni to widzi i ma tego chłopaka w swoim notesie bo inaczej po co by go powoływał wcześniej?
Scaloni to mądry trener i na szczęście on decyduje kto będzie grał i kogo powoła. Idę o zakład, że jeśli firma pozwoli to Garnacho na CA pojedzie.
0
@Stinger_ Zobaczymy, wiem że był powoływany ale praktycznie nie grał, ciekawy jestem czy Scaloni go powoła.