La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1161 Culés

1

Moze nie bedzie odrazu walczył o szlemy ale mysle ze zaskoczy wielu.


1

@Encore A ja wątpię ze zaskoczy, pewnie dociągnie do IO i tyle. Wiadomo że skilem paru zawodników pokona, gorzej fizycznie.

konto usunięte

1

@Encore Djoko się zawsze wypowiada z klasą o rywalach, o Nadalu też, a Rafa często próbuje wbijać szpile w Nole, widać że go boli że gość za którym nie przepada go przebił w osiągnięciach.

0

@TheNekro94 Czemu?Jak Novak wygrywal wielkie mecze to Rafa mu gratulował

0

@takisobiektos Fizyka jest największa zagadką tzn czy bedzie wstanie w tym wieku rozgrywac pełne turnieje

0

@Encore No ciężko to widzę, on stracił cały rok w tym wieku. A to jeszcze biodro i operacja była konieczna. Stawiam IO i koniec kariery.

konto usunięte

0

@Encore Najlepsi obecnie zajechaliby go fizycznie. 5setówka z Alcarazem/Sinnerem i chłop doznaje kolejnej kontuzji

konto usunięte

0

@Encore https://www.sport.pl/tenis/7,64987,30207070,nadal-zszokowal-serbie-komentarzem-o-djokoviciu-ponizyl.html

Owszem, gratulował, nie mówię że nie. Ale chociażby tutaj poszła szpila.

0

@MesQueUnClub96 @takisobiektos On podobno fizycznie czuje się dobrze po tej operacji ale sezon zweryfikuje,Pewnie bedzie troche opuszczał turnieji.

konto usunięte

0

@Encore Kort zweryfikuje odczucia

0

@TheNekro94 Skoro Ci dwaj się nie Lubią za bardzo to co w tym dziwnego?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?