6

Ale sie Draymondowi odkleja na stare lata.Liga powinna sypac zawieszeniami bo to nie pierwszy raz juz.


0

@michal26 I tak nie widze Dallas na koniec sezonu w top6 i typuje play in dla nich

0

@michal26 Ale lipa bo moga przegrac z Dallas bez Kyriego

1

@cris27 Ym Bruno ma w tym roku najwiecej asyst sposród wszystkich zawodników grajacych w pilke w top5 ligach a w tym sezonie u siebie ma chyba 2

1

@hayek W sumie cos w tym jest

0

Niewazne co mówią,ważne by mówili


0

@arasz1819 Nie wiem czy jest trener którego by nie zwalniała la bamba.Moze Guardiola ze wzgledu na sentyment

0

@P33ck Nie ma dobrych trenerów na rynku tzn pewnie po sezonie zdecydują

0

Sadeg


6

Kane jaką asyste zagrał.Robercik moze i wiecej bramek strzela ale takiego przeglądu pola nigdy nie miał.

1

@takisobiektos Dopiero włączyłem i takie golazo

0

@PatrykBarca Patryku opinia o meczu Barcelony z Gironą

1

@P33ck Nwm czy bede ogladal bo umówilismy sie z ziomalami na granie i ten mecz i tak jest o nic tzn i tak nie wyjdą

1

@mkord Mialo byc z Girona xD

0

Akcja meczu z Girona


0

@AlphaNumeric I ludzie mu na to odpowiadaja na twitterze xd

1

Tusk 200 iq


3

W sumie to zawsze był 20 iq komentator


6

@mrboom Duzo zdrowia dla was i synka.Trzymam kciuki by wszystko sie udalo byku!

0

KD w 2009


1

@barcelonaLM Debla tez beda grac na IO.Rafa mówił ze nie bedzie się ograniczał w turniejach jesli bedzie zdrowie a podobno jest dobrze.

5

Pod względem marketingowym strzał w 10 @mekston


3

Zion znowu na masie.Szkoda ze nie chce się wziąć za siebie.


1

@karci0 Nie wiem jak można porównywac kibicowanie klubowi sportowemu do wspierania chorego psychicznie człowieka xd

1

Szkoda ale chyba pozycja PG nie jest dla Jeremiego.Nigdy nie bedzie klasowym rozgrywającym niestety. @fart @tobiasson92 @BartqRKO @michal26


0

@MesQueUnClub_87 Tiki taka Barcelony

1

@macio_944 Chociaz tez nie lubie porównywania Premier League do La Ligi.Jestes pewny Macio ze Barca byłaby w top4 w Anglii?

0

@arasz1819 Tylko Jurgen Klopp albo nikt

2

6

@arasz1819 Oddajmy tez Ter Stegenowi bo ile powyjmował to jego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?