La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1100 Culés

2

Stołek pod Artetą mocno się chybocze. Pozostało 13 minut na ratowanie posady

2

@Comentateiro Troche lipa by była stracic pkt z Luton

1

@Comentateiro Znaczy wiesz, możemy się śmiać, ale jak Arsenal w ciągu tego i następnego sezonu nie wygra czegoś konkretnego, to Hiszpan poleci. Włodarze pompują spore sumy na transfery, a Hiszpan ma komfort jeśli chodzi o budowanie kadry, ale za tym też idą wymagania.

1

@hayek gra się może podobać jednak - jeśli będzie trzymał sie w top4 to wcale niekoniecznie.

0

@mekston Gdyby im zależało na top4 to by papcio Wengera nie trzeba było zwalniac :)

0

@Comentateiro Ty byś Artete w 2 sezonie zwolnił :) jak mu w końcówce znowu top4 ligi odjechało...

0

@PatrykBarca i zobacz ile on tam był lat

1

@mekston No ostanie lata top4 łapał. A zwolniony został bo to było mało. Wiec tym bardziej po takich transferach top4 nikogo nie zadowoli.

A to i tak Artecie 2 razy się nie udało.

1

@PatrykBarca ale też zobacz ile lat tam był

Potem po jego odejściu okazało się, że TOP4 wcale nie jest dane - nie w Premier League. Przekonał się o tym Liverpool sezon temu.

Jeśli Arsenal będzie grał jak grał i będzie zajmował miejsce 2-3 w lidze w kolejnych 2 sezonach to raczej Arteta powinien być spokojny. W lidze też konkurują z klubami które wpompowały miliony w swoje ekipy.

Z Grupy LM pewnie i przekonująco wyszedł na 1 miejscu, w ostatnim meczu gniotąc Lens.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?