4

@wojopancer W ostatnich latach to Chelsea,United i niestety Barcelona.

0

@BartqRKO Miles Bridges dostanie topowy kontrakt w to lato?

0

@BartqRKO Mialem pisac ze czasami wygląda jakby go wyciągneli z Detroit

1

@takisobiektos Mysli ze jest Lillardem i rzuca z logo

0

@MesQueUnClub96 W play offach zdecydowanie obecnie

1

@BartqRKO W sumie klasyk Dallas

3

Elitarny występ.Tyle punktów na takim % z gry.


0

@BartqRKO @takisobiektos Tez o ile sie nie myle to pierwsze play offy Haliburtona w karierze więc jeszcze dałbym mu czas

2

Widze trener Dallas jak Nowego Yorku czyli Luka 48minut na parkiecie

1

@takisobiektos U siebie moze się odbuduje i będzie wiecej rzucał.Dzis tylko 10 rzutów oddał więc no malutko.

0

@MesQueUnClub96 Pytanie czy on nadal jest najlepszy bo to Siakam jest #1

1

@BartqRKO Chociaz 12 asyst troche to wybacza

1

@takisobiektos Indiana wezmie tą serie jak Giannis nie wróci szybko

1

@BartqRKO Sztywna ręka nawet gdy ma otwartą trójke

2

@takisobiektos Atak wygrywa mecze a obrona tytuły,tak to leciało chyba

0

@takisobiektos A PJ 2 faule w 3 minuty

1

@takisobiektos Ciekawe kto pierwszy wygra na obcym parkiecie,Indiana moze cyknie

2

Alez partidazo Jadena.


0

@takisobiektos Siakam ma rewelacyjną ta serie.Chyba w sumie nawet pasuje mu meczap na Milwaukee.

0

@takisobiektos Drugi mecz z rzędu gdzie jest moment ze Minnesota robi okrutny run na Suns i konczy mecz

0

@takisobiektos Chociaz jak mam byc szczery to największy progres zrobił Cam Thomas z Brooklynu xD

0

@takisobiektos Byłem za Maxim ale ciężki wybór.Cobe zrobił większy progres liczbowy ale Maxey stał się gwiazdą swojego zespołu obok Embiida.Nie jest łatwo zrobić ten krok do przodu czyli z bardzo dobrego gracza do all-stara.

1

@takisobiektos McDaniels jest giga kotem w obronie.Strasznie niedoceniany defensor a to elita gry 1vs1.Tak naprawde moze kryc kazdego.

1

@takisobiektos Czuje potencjał na urwanie meczu ale to Suns wiec nic nigdy nie wiadomo

4

King is back @MesQueUnClub96


2

@Hindus Ale oni nie kupują Declana za 120mln i innych zeby zdobywac tarcze

0

@Criss18Barca Niby tak ale on znów moze nic nie wygrac w tym sezonie

1

Piękny Josh Hart.Najlepszy role-player w lidze.


1

Redakcja serwisu w natarciu


1

@Matheu12 Za Fatiego nawet 15mln bedzie giga oferta

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?