Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@wojopancer W ostatnich latach to Chelsea,United i niestety Barcelona.
0
@BartqRKO Miles Bridges dostanie topowy kontrakt w to lato?
0
@BartqRKO Mialem pisac ze czasami wygląda jakby go wyciągneli z Detroit
1
@takisobiektos Mysli ze jest Lillardem i rzuca z logo
0
@MesQueUnClub96 W play offach zdecydowanie obecnie
1
@BartqRKO W sumie klasyk Dallas
3
Elitarny występ.Tyle punktów na takim % z gry.
0
@BartqRKO @takisobiektos Tez o ile sie nie myle to pierwsze play offy Haliburtona w karierze więc jeszcze dałbym mu czas
2
Widze trener Dallas jak Nowego Yorku czyli Luka 48minut na parkiecie
1
@takisobiektos U siebie moze się odbuduje i będzie wiecej rzucał.Dzis tylko 10 rzutów oddał więc no malutko.
0
@MesQueUnClub96 Pytanie czy on nadal jest najlepszy bo to Siakam jest #1
1
@BartqRKO Chociaz 12 asyst troche to wybacza
1
@takisobiektos Indiana wezmie tą serie jak Giannis nie wróci szybko
1
@BartqRKO Sztywna ręka nawet gdy ma otwartą trójke
2
@takisobiektos Atak wygrywa mecze a obrona tytuły,tak to leciało chyba
0
@takisobiektos A PJ 2 faule w 3 minuty
1
@takisobiektos Ciekawe kto pierwszy wygra na obcym parkiecie,Indiana moze cyknie
2
Alez partidazo Jadena.
0
@takisobiektos Siakam ma rewelacyjną ta serie.Chyba w sumie nawet pasuje mu meczap na Milwaukee.
0
@takisobiektos Drugi mecz z rzędu gdzie jest moment ze Minnesota robi okrutny run na Suns i konczy mecz
0
@takisobiektos Chociaz jak mam byc szczery to największy progres zrobił Cam Thomas z Brooklynu xD
0
@takisobiektos Byłem za Maxim ale ciężki wybór.Cobe zrobił większy progres liczbowy ale Maxey stał się gwiazdą swojego zespołu obok Embiida.Nie jest łatwo zrobić ten krok do przodu czyli z bardzo dobrego gracza do all-stara.
1
@takisobiektos McDaniels jest giga kotem w obronie.Strasznie niedoceniany defensor a to elita gry 1vs1.Tak naprawde moze kryc kazdego.
1
@takisobiektos Czuje potencjał na urwanie meczu ale to Suns wiec nic nigdy nie wiadomo
4
King is back @MesQueUnClub96
2
@Hindus Ale oni nie kupują Declana za 120mln i innych zeby zdobywac tarcze
0
@Criss18Barca Niby tak ale on znów moze nic nie wygrac w tym sezonie
1
Piękny Josh Hart.Najlepszy role-player w lidze.
1
Redakcja serwisu w natarciu
1
@Matheu12 Za Fatiego nawet 15mln bedzie giga oferta