Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Partidazo gwiazd Dallas
1
@takisobiektos Westbrook dobra energia z ławki
4
Takie bambiki jak z całym szacunkiem Lucas robią Cancelo bez mydła.Zjazd do bazy.https://x.com/NoodleHairCR7/status/1782147693105582243
1
Miazga.
0
Najgorsza połowa Dallas w tym sezonie? @takisobiektos @MesQueUnClub96
0
Piękny ten pass brody do Westbrooka.
1
@MesQueUnClub96 Nawet z wolnych
1
Dallas w ataku dramat ale jaka dzika obrona Clippers
2
@takisobiektos Uwielbiam to jego mrożenie,czeka czeka i leci
3
Harden dzisiaj jak w prime Houston
0
Zawodnicy Dallas to czasami mam wrazenie mają klapki na oczach i byle nie spieprzyc czegoś
1
@MesQueUnClub96 Za duzo forsują tych rzutów a malo jest wjazdów pod kosz od Kyriego ale tez dobrze go kryją
1
Westbrook vs PJ za garażami
1
@MesQueUnClub96 Zaskakuje mnie ze Zubac wygląda jak prime shaq pod koszem xd
2
Ale ich jadą XD @takisobiektos @MesQueUnClub96
2
@MesQueUnClub96 @takisobiektos Leonard był problemem
2
Pamiętajmy po tym sezonie konczy sie kontrakt wiec trzeba zaczac grac Xd
1
Mr James Harden again
1
Lewą rączka Hardena chodzi
1
@takisobiektos Zubac jaki potężny pod koszem
3
JT mecz na rozgrzewke @zadafcb @fart
0
Paul George bardzo ambicjonalnie dzis w obronie
0
Strasznie ciezko ocenic.Niby tak,niby nie.
2
Tu tez bez czerwa bo był Valverde
https://x.com/TheEuropeanLad/status/1782131632767459802/photo/1
1
Bez szans na karnego wedlug mnie.
https://x.com/LynasLesli4195/status/1782131006352318507
1
Strasznie ciężko ocenic.Niby się wydaje że tak ale to moga byc milimetry w ta albo w tamta strone.Kompromitacja La Ligi.
2
La Liga i nowoczesna technologia xd
2
Frenkie de Jong chyba nigdy nie przekona a jesli on ma wartosc powyzej 70mln to chyba wiadomo co trzeba zrobić
3
@Aragorn33 Jak to karny jest byq
3
Penalti wymuszony ale spokojnie sędzia się wybroni.