Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@arasz1819 Ta tarcza wspólnoty w Anglii ma bardzo mały prestiż.Czesto nawet tam nie graja najlepsze składy.Puchar Anglii zgoda.
0
@arasz1819 Wiesz Araszu jaki futbol bywa brutalny i moze się okazać ze Arteta przez 5 lat wygra tylko Puchar Anglii.
0
@barcelonaLM Pytanie co obecnie oznacza świetny sezon dla Barcy.Mistrz ligi+cos?
1
Raczej Arsenal nie wygra wszystkiego do końca a nawet jak wygra do City musi zgubic punkty.
7
Ależ to była fajna drużyna.Szkoda że tak krótko trwała.
0
Bez Giannisa Milwaukee tego nie wygra.
1
Leon wchodzi na zagrywke i 2 asy i cyk meczyk się kończy.Wybitna jednostka.
1
@JimMorrisonFCB Pewnie podobnie co teraz
5
Następny pojedynek powie czy Rafa jest gotowy na cokolwiek.
3
TAA chyba juz na wakacjach
0
@Afterlife Fioletowy
3
@MesQueUnClub96 Bo przegrali jeden mecz gdzie Miami rzuciło ponad 20 trójek na 50%?Na spokojnie dodi.
3
Ależ close było.
1
@PatrykBarca Kiedys wszystkie kluby z topu sie nim interesowały ale pozniej słuch o nim zaginął
1
Piękne slowa Cheta.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@zodiak_10 Szczerze każdy sezonowiec już po tylu kompromitacjach spakował walizke.Obecnie w Barcelonie już ich nie ma bo tu jest brak sukcesów z wyłączeniem 2023 i wygranej ligi.Sezonowcy byli gdy był Messi i Barcelona była na tronie.
5
Holy shit @fart @BartqRKO @takisobiektos
1
Brawo Naz.Super sezon zarówno pod katem ofensywnym jak i defensywnym.Szkoda kontuzji Malika Monka.
0
@Aragorn33 No ta wypowiedz Laporty to już wgl kompromitacja.Ciekawy sezon się zapowiada.
0
@Aragorn33 Tu się nic nie klei tzn chyba ze Laporta z Xavim tak postanowili wczesniej bo inaczej wyglada to koślawo.
0
@PatrykBarca Nie wiem po co uderzasz w Ten Haga jak temat jest o Xavim.Fakty są takie ze jedynym sposobem Xaviego na ratowanie sezonu Barcelony było ogłoszenie publiczne o odejsciu.Kiedy Barcelona już o nic nie gra można ogłosić ze jednak zostaje.Ja bym chciał więcej argumentowych sportowych na boisku niz emocjonalnych.
2
@MesQueUnClub_87 Gdyby Xavi nie był Xavim już dawno by go nie było w Barcelonie.
0
@Derean Wiesz czemu wyciągnął?Bo jego jedynym rozwiązaniem było powiedziec ze odchodzi by piłkarze mieli motywacje do grania.Ile razy mozna tak robić?Gdzie tu sens jakiegokolwiek trenowania?
25
@PatrykBarca To jest najgorsze.Oceniamy Xaviego pod pryzmat jego statusu.Gdyby zmienic mu na randomowe nazwisko to on konczy tutaj prace w polowie sezonu i nikt o nim nie pamięta.
11
W punkt.
0
@Hartge Zalezy ile starczy sił Fernandesowi
1
@mekston Juz widze te miny kibiców Arsenalu gdy United będzie z nimi gryzło trawe Xd
3
@mekston Piękna ta bramka z lewej nogi
4
Bruno Fernandes po raz drugi i mozna konczyć.Mecz o nic ale ktos strzelac musi.