0

@arasz1819 Ta tarcza wspólnoty w Anglii ma bardzo mały prestiż.Czesto nawet tam nie graja najlepsze składy.Puchar Anglii zgoda.

0

@arasz1819 Wiesz Araszu jaki futbol bywa brutalny i moze się okazać ze Arteta przez 5 lat wygra tylko Puchar Anglii.

0

@barcelonaLM Pytanie co obecnie oznacza świetny sezon dla Barcy.Mistrz ligi+cos?

1

Raczej Arsenal nie wygra wszystkiego do końca a nawet jak wygra do City musi zgubic punkty.


7

Ależ to była fajna drużyna.Szkoda że tak krótko trwała.


0

Bez Giannisa Milwaukee tego nie wygra.


1

Leon wchodzi na zagrywke i 2 asy i cyk meczyk się kończy.Wybitna jednostka.

1

@JimMorrisonFCB Pewnie podobnie co teraz

5

Następny pojedynek powie czy Rafa jest gotowy na cokolwiek.


3

TAA chyba juz na wakacjach


0

@Afterlife Fioletowy

3

@MesQueUnClub96 Bo przegrali jeden mecz gdzie Miami rzuciło ponad 20 trójek na 50%?Na spokojnie dodi.

3

Ależ close było.


1

@PatrykBarca Kiedys wszystkie kluby z topu sie nim interesowały ale pozniej słuch o nim zaginął

1

Piękne slowa Cheta.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@zodiak_10 Szczerze każdy sezonowiec już po tylu kompromitacjach spakował walizke.Obecnie w Barcelonie już ich nie ma bo tu jest brak sukcesów z wyłączeniem 2023 i wygranej ligi.Sezonowcy byli gdy był Messi i Barcelona była na tronie.

5

Holy shit @fart @BartqRKO @takisobiektos


1

Brawo Naz.Super sezon zarówno pod katem ofensywnym jak i defensywnym.Szkoda kontuzji Malika Monka.


0

@Aragorn33 No ta wypowiedz Laporty to już wgl kompromitacja.Ciekawy sezon się zapowiada.

0

@Aragorn33 Tu się nic nie klei tzn chyba ze Laporta z Xavim tak postanowili wczesniej bo inaczej wyglada to koślawo.

0

@PatrykBarca Nie wiem po co uderzasz w Ten Haga jak temat jest o Xavim.Fakty są takie ze jedynym sposobem Xaviego na ratowanie sezonu Barcelony było ogłoszenie publiczne o odejsciu.Kiedy Barcelona już o nic nie gra można ogłosić ze jednak zostaje.Ja bym chciał więcej argumentowych sportowych na boisku niz emocjonalnych.

2

@MesQueUnClub_87 Gdyby Xavi nie był Xavim już dawno by go nie było w Barcelonie.

0

@Derean Wiesz czemu wyciągnął?Bo jego jedynym rozwiązaniem było powiedziec ze odchodzi by piłkarze mieli motywacje do grania.Ile razy mozna tak robić?Gdzie tu sens jakiegokolwiek trenowania?

25

@PatrykBarca To jest najgorsze.Oceniamy Xaviego pod pryzmat jego statusu.Gdyby zmienic mu na randomowe nazwisko to on konczy tutaj prace w polowie sezonu i nikt o nim nie pamięta.

11

W punkt.


0

@Hartge Zalezy ile starczy sił Fernandesowi

1

@mekston Juz widze te miny kibiców Arsenalu gdy United będzie z nimi gryzło trawe Xd

3

@mekston Piękna ta bramka z lewej nogi

4

Bruno Fernandes po raz drugi i mozna konczyć.Mecz o nic ale ktos strzelac musi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?