La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1511 Culés

1

Raczej Arsenal nie wygra wszystkiego do końca a nawet jak wygra do City musi zgubic punkty.


konto usunięte

0

@Encore no ten Tottenham vs City

6

@Encore Wenger wygrał 3 mistrzostwa przez 22 lata. I jest legendą. To, że Arteta drugi raz jest bliski w ciągu kilku lat to już ogromny sukces. A jakby wygrali to szajba totalna.

0

@arasz1819 Wiesz Araszu jaki futbol bywa brutalny i moze się okazać ze Arteta przez 5 lat wygra tylko Puchar Anglii.

0

@Encore no już nie da się, bo wygrał jeszcze 2xTW czyli ich superpuchar krajowy. No i tylko po raz kolejny wspomnę czym w Anglii jest Puchar Anglii. To jest święty graal. Wystarczy zapytać Anglika. Chyba w żadnym innym kraju puchar krajowy nie ma takiej renomy.

0

@arasz1819 Ta tarcza wspólnoty w Anglii ma bardzo mały prestiż.Czesto nawet tam nie graja najlepsze składy.Puchar Anglii zgoda.

0

@Encore tarcza jeszcze pół biedy, ten śmieszny puchar ligi jest mizerny. Tam to dopiero kiedyś grały rezerwy. Dzisiaj już się biją o ten puchar mocnymi składami. EtH jak chce pokazać, że jednak coś się dobrego dzieje to musi wygrać finał z City. Inaczej może być ciężko żeby został. A szkoda, bo United to ewidentnie znacznie większy problem niż trener czy piłkarze skoro od dekady nie mogą tego ogarnąć największe nazwiska.

0

@arasz1819 Mysle ze tak czy siak United będzie miec nowego trenera.Ten nowy wlasciciel chce postawić na cos swojego

0

@Encore pewnie masz rację, bo jak zaczynać nowy etap to od zera, ale jakby wygrali PA to trochę głupio by było. Patrząc jak ciężko przychodzi United wygranie czegoś sensownego.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?