Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@MesQueUnClub96 Mega zapowiada się po dymach z poprzedniego meczu
1
@MesQueUnClub96 I tak będzie lepszy niz czlowiek na jego pozycji dodi
1
@MesQueUnClub96 Chyba nie sądzisz ze Leonard bedzie kiedys zdrowy na 100%,on juz tego nie ma
1
@MesQueUnClub96 Nie jest połamany dodi.On nie grał ponad miesiąc.Moze grac ale jest zardzewiały.
1
@MesQueUnClub96 Musi grac by łapac rytm
1
Its over.
3
@MesQueUnClub96 Ten kto wygra będzie uznany za GOATA drugiej kategorii
0
@mekston Będzie bity Niemiec
1
@Xxxbarca4ever Szkoda ze Szymurka odchodzi,topka w tych finałach
1
@agaFCB Łatwa robota dla Carlosa,zobaczymy w next meczach
0
@FcPortoFan1999 Ciezkie mecze są zawsze z Trentino.Takie 50/50 bym powiedział.
2
@FcPortoFan1999 Mega ekipka.
2
Jastrzębski Wegięl po raz drugi z rzędu mistrzem Polski.Swietny klub pod każdym względem.
0
@mekston Arsenal troche ciezki ten kalendrarz w porównaniu do City
4
@Popitek12 Hubert Hurkacz
1
@mekston I fajny rywal na pokazanie się w LM
0
@Herato Jednak teraz moze wjechac nie na podium a po samą ZP
1
@Comentateiro Sam byłem hejterem ale trzeba przyznac ze duzo dał w tym sezonie.On nigdy nie będzie wirtuozem ale potrafi swoje wznieść.
1
@agaFCB Pierwszy turniej po przerwie ale fajnie byłoby zrobić dobry wynik
1
Troszke lepiej to wygląda.
3
@FcPortoFan1999 Jak mozna posłac taką zagrywke jak Miłosz przy 24:23...kryminał
2
@mekston Fenomen polega na tym ze jego kariera niby jest spełniona ale nie do końca
1
@mekston Na hardzie szczególnie mam wrażenie.
3
Ma racje Danil. @mekston @barcelonaLM
0
@MesQueUnClub96 Gdzie to masz?
0
@MesQueUnClub96 @FcPortoFan1999 Jest sezon mączkowy więc mnie nie obchodzi twarda
0
@MesQueUnClub96 @FcPortoFan1999 Na mączce?
1
@MesQueUnClub96 Hubert Hurkacz w tym sezonie na mączce nie pokonał jeszcze nikogo z top25 rankingu ATP.Fakt.
0
Czekam na pierwszego rywala Huberta z top25 na nawierzchni ziemnej tak jak na Monte Carlo.
5
@MesQueUnClub96 Wiedzialem ze odpiszesz i bardziej obstawialem w ile czasu.Do wyboru mialem 30 sekund i 45.