Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeden z najlepszych meczy Leona w ostatnich latach.Terminator totalny w ataku.
1
@BartqRKO Leonard juz emerytura china
2
@LjakRoberciik Mysle ze tak,to jedna z lepszych serii
0
@priest9999 Raphinhia nie odejdzie
0
@Emhyr Barcelona będzie potrzebowała troche siana w to lato i ktoś drogi musi odejsc.Tutaj jest tylko dwóch kandydatów realnych na sprzedaz
3
@Emhyr Pieniądze juz niejednego skusiły.Jak zobaczy tygodniówke razy 3 to i puchary traca na znaczeniu.
0
Strasznie nierówny jest Duńczyk od jakiegoś roku.Ma dobre momenty ale niestety więcej jest tych słabych momentów.
4
@barcelonaLM I to jest @Bocheno1
0
@MesQueUnClub96 Ale ja się ciesze tzn zapewnia to gorąca serie
0
@MesQueUnClub96 Status gwiazdy dodi niestety zapewnia pewne przywileje
4
Swietna kwarta od 76.Duzo szczęścia dla Nowego Yorku ze ugrali ten mecz u siebie z pomocą lekką sędziów.
0
@MesQueUnClub96 Miazga od 76 ale fakt Joel gra często brudny basket.
2
@mekston Chociaz Carlitos rozwija ten angielski ale fakt angielski Fritza z jego akcentem bardzo przyjemny
1
@mekston I ma 23 lata
2
@Rewolucja123 W Borussi i Salzburgu nie ma kdb
5
Bramka Elinga Braut Haalanda @mekston
2
@MesQueUnClub96 Mega zapowiada się po dymach z poprzedniego meczu
1
@MesQueUnClub96 I tak będzie lepszy niz czlowiek na jego pozycji dodi
1
@MesQueUnClub96 Chyba nie sądzisz ze Leonard bedzie kiedys zdrowy na 100%,on juz tego nie ma
1
@MesQueUnClub96 Nie jest połamany dodi.On nie grał ponad miesiąc.Moze grac ale jest zardzewiały.
1
@MesQueUnClub96 Musi grac by łapac rytm
1
Its over.
3
@MesQueUnClub96 Ten kto wygra będzie uznany za GOATA drugiej kategorii
0
@mekston Będzie bity Niemiec
1
@Xxxbarca4ever Szkoda ze Szymurka odchodzi,topka w tych finałach
1
@agaFCB Łatwa robota dla Carlosa,zobaczymy w next meczach
0
@FcPortoFan1999 Ciezkie mecze są zawsze z Trentino.Takie 50/50 bym powiedział.
2
@FcPortoFan1999 Mega ekipka.
2
Jastrzębski Wegięl po raz drugi z rzędu mistrzem Polski.Swietny klub pod każdym względem.
0
@mekston Arsenal troche ciezki ten kalendrarz w porównaniu do City