Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Jest i on
1
@Pawci023x Fani Barcelony by go nie znieśli.Bruno ma swój charakterek ale mało który zawodnik wkłada tyle serca w mecze co on.Mysle ze to głowny problem Manchesteru ze nie ma tam ambicji i zaangazowania.
1
@barcelonaLM W lepszym zespole więcej by się o nim mówiło.Ten zespół zabija jego ambicje i umiejętnośći.
2
Sofascore nie zawsze wszystko pokazuje ale bardzo często odzwierciedla skill danego zawodnika.
3
@barcelonaLM On to robi na takim luzie jakby grał u siebie przed domem z rodzinką
2
Znakomity Paulo Banchero a to jego drugi rok w lidze.
0
@MesQueUnClub96 Ale przynajmniej trochę odpoczywa a Luke zajadą graniem cały czas.Przeciez 90% czasu on ma piłke w rękach u Mavs.
0
@MesQueUnClub96 Pytanie ile wytrzyma takiej intensywnośći gdy obrona Clippers będzie jeszcze bardziej naciskać a Leonard złapie rytm
1
@Bocheno1 W sumie dobre pytanie
5
@MesQueUnClub96 Niestety myślalem ze spokojnie obejrze a pozniej sobie przypomnniałem o tobie
3
Carlitos wraca i wraca show. @mekston
3
Bahama.
8
Kolejny raz zniósł jajo.
1
@zadafcb Widzialem to,brzydkie zachowanie
3
Pokazał dlaczego jest najbardziej dominującym zawodnikiem w lidze gdy ma zdrowie.No potwór. @BartqRKO @takisobiektos @fart
6
Szef.
0
@arasz1819 Moim zdaniem ograniczanie talentu Bellinghama tylko do dobijania to nonsens.To naprawde jest świetny piłkarz.
1
@Pawci023x Truth or Dare
1
@arasz1819 Pedri zrobił się trochę takim piłkarzem momentów.Błyśnie i znika.Pewnie wieczne urazy też nie pomagają od kilku lat.
0
@arasz1819 Mysle ze tak czy siak United będzie miec nowego trenera.Ten nowy wlasciciel chce postawić na cos swojego
1
@GeneralXavi To największy atut Bellinghama czyli jego gra wygląda jakby był weteranem a nie 20-latkiem.
0
@arasz1819 Frenkie out?
1
Ciekawa opinia. @fart
0
@arasz1819 Ta tarcza wspólnoty w Anglii ma bardzo mały prestiż.Czesto nawet tam nie graja najlepsze składy.Puchar Anglii zgoda.
0
@arasz1819 Wiesz Araszu jaki futbol bywa brutalny i moze się okazać ze Arteta przez 5 lat wygra tylko Puchar Anglii.
0
@barcelonaLM Pytanie co obecnie oznacza świetny sezon dla Barcy.Mistrz ligi+cos?
1
Raczej Arsenal nie wygra wszystkiego do końca a nawet jak wygra do City musi zgubic punkty.
7
Ależ to była fajna drużyna.Szkoda że tak krótko trwała.
0
Bez Giannisa Milwaukee tego nie wygra.
1
Leon wchodzi na zagrywke i 2 asy i cyk meczyk się kończy.Wybitna jednostka.