2

Jest i on


1

@Pawci023x Fani Barcelony by go nie znieśli.Bruno ma swój charakterek ale mało który zawodnik wkłada tyle serca w mecze co on.Mysle ze to głowny problem Manchesteru ze nie ma tam ambicji i zaangazowania.

1

@barcelonaLM W lepszym zespole więcej by się o nim mówiło.Ten zespół zabija jego ambicje i umiejętnośći.

2

Sofascore nie zawsze wszystko pokazuje ale bardzo często odzwierciedla skill danego zawodnika.


3

@barcelonaLM On to robi na takim luzie jakby grał u siebie przed domem z rodzinką

2

Znakomity Paulo Banchero a to jego drugi rok w lidze.


0

@MesQueUnClub96 Ale przynajmniej trochę odpoczywa a Luke zajadą graniem cały czas.Przeciez 90% czasu on ma piłke w rękach u Mavs.

0

@MesQueUnClub96 Pytanie ile wytrzyma takiej intensywnośći gdy obrona Clippers będzie jeszcze bardziej naciskać a Leonard złapie rytm

1

@Bocheno1 W sumie dobre pytanie

5

@MesQueUnClub96 Niestety myślalem ze spokojnie obejrze a pozniej sobie przypomnniałem o tobie

3

Carlitos wraca i wraca show. @mekston


3

Bahama.


8

Kolejny raz zniósł jajo.

1

@zadafcb Widzialem to,brzydkie zachowanie

3

Pokazał dlaczego jest najbardziej dominującym zawodnikiem w lidze gdy ma zdrowie.No potwór. @BartqRKO @takisobiektos @fart


6

Szef.


0

@arasz1819 Moim zdaniem ograniczanie talentu Bellinghama tylko do dobijania to nonsens.To naprawde jest świetny piłkarz.

1

@Pawci023x Truth or Dare

1

@arasz1819 Pedri zrobił się trochę takim piłkarzem momentów.Błyśnie i znika.Pewnie wieczne urazy też nie pomagają od kilku lat.

0

@arasz1819 Mysle ze tak czy siak United będzie miec nowego trenera.Ten nowy wlasciciel chce postawić na cos swojego

1

@GeneralXavi To największy atut Bellinghama czyli jego gra wygląda jakby był weteranem a nie 20-latkiem.

0

@arasz1819 Frenkie out?

1

Ciekawa opinia. @fart


0

@arasz1819 Ta tarcza wspólnoty w Anglii ma bardzo mały prestiż.Czesto nawet tam nie graja najlepsze składy.Puchar Anglii zgoda.

0

@arasz1819 Wiesz Araszu jaki futbol bywa brutalny i moze się okazać ze Arteta przez 5 lat wygra tylko Puchar Anglii.

0

@barcelonaLM Pytanie co obecnie oznacza świetny sezon dla Barcy.Mistrz ligi+cos?

1

Raczej Arsenal nie wygra wszystkiego do końca a nawet jak wygra do City musi zgubic punkty.


7

Ależ to była fajna drużyna.Szkoda że tak krótko trwała.


0

Bez Giannisa Milwaukee tego nie wygra.


1

Leon wchodzi na zagrywke i 2 asy i cyk meczyk się kończy.Wybitna jednostka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?