Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Bruno Fernandes po raz drugi i mozna konczyć.Mecz o nic ale ktos strzelac musi.
3
@Comentateiro Trzymanie pilkarzy-trenerów ze względu na ich status zawsze zle się kończy.
1
@mekston Chyba ze Bellingham wejdzie do gry z wygranym Euro/LM
1
@Lionel_Messi10 Nie widze innych kandydatów.City miało swoją szanse i odpadli z Realem.Messi mimo wszystko bez klubu w Europie nie dostanie i zostaje tylko Bellingham ale zobaczymy.Moze Kane bo tez jest top piłkarzem.
3
Zasługuje w tym roku na ZP.Zdecydowanie obecnie najlepszy indywidualnie zawodnik.
0
@Herato No musi grac za Ronaldo
2
@budel17 A wszystko się zepsuło od meczu z United przegranym 4:3
0
@PatrykBarca Bruno mógłby z powodzeniem grać w lepszych klubach.Nie przypadkowo jest liderem tak mocnej repki jak Portugalia
0
@tristan87 @Herato Jednak te 10 goli i 10 asyst+ zrobił w tak słabym Manchesterze
1
Karnym nigdy Bruno nie pogardzi.
0
@Herato On powiedzial ze odchodzi wiec po co robic taką szopke?
0
@Lionel_Messi10 Zapewne to jeszcze wygrają ale czy to coś zmieni
0
@Lionel_Messi10 Ten wynik i tak nie ma znaczenia bo o nic w lidze juz nie walczą,tylko czekaja na puchar Anglii
4
Dla zdrowia Ten Haga moze lepiej jak odejdzie bo tu jest zawał co mecz
1
@blakkudium Piękny Garnacho
8
Największymi wygranymi zostania Xaviego pewnie będzie Real
2
@MesQueUnClub96 Novak nie gra zbyt dobrze w tym roku i tymbardziej na mączce są lepsi ale kto wie może się zepnie
1
@PatrychoO To jest tak bez sensu ale niech się bawią dalej.Najwyzej w trakcie sezonu Xavi powie ze odchodzi XD
9
Ulala @mekston
5
@barcelonaLM Tuchel jest bardzo dobrym trenerem ale rambla lubi szkalować
0
@FcPortoFan1999 No nie wiem,zobaczymy
8
@Emhyr W United nikt nie daje rady więc ciezko mówic o skillu Rangnicka
1
I cyk zaczynamy finały mistrzostw Polski w siatkówce.Zawiercie chyba minimalnym faworytem ale JW to marka sama w sobie od kilku lat.
0
@tristan87 Jestes fanem argentyńskich farm?
0
Ciężka decyzja.Kupili mu 10 zawodników i srednio to poukładał.Moze w next sezonie.
0
@BartqRKO Chyba ze tak,mi pokazali w sumie jedną powtórkę
1
@takisobiektos Szczerze dziwilem sie jak zobaczylem ze ten challange suc
1
No nie było to zbyt mądre Kyrie xd
2
Luka chyba ta trójką zabija mecz i szykuje się 1:1 i czas na mecze w Dallas w weekend
1
Zawodnicy Dallas jak dostają piłke to robią wygibasy w prawo i w lewo.Presja robi swoje.