4

Bruno Fernandes po raz drugi i mozna konczyć.Mecz o nic ale ktos strzelac musi.

3

@Comentateiro Trzymanie pilkarzy-trenerów ze względu na ich status zawsze zle się kończy.

1

@mekston Chyba ze Bellingham wejdzie do gry z wygranym Euro/LM

1

@Lionel_Messi10 Nie widze innych kandydatów.City miało swoją szanse i odpadli z Realem.Messi mimo wszystko bez klubu w Europie nie dostanie i zostaje tylko Bellingham ale zobaczymy.Moze Kane bo tez jest top piłkarzem.

3

Zasługuje w tym roku na ZP.Zdecydowanie obecnie najlepszy indywidualnie zawodnik.


0

@Herato No musi grac za Ronaldo

2

@budel17 A wszystko się zepsuło od meczu z United przegranym 4:3

0

@PatrykBarca Bruno mógłby z powodzeniem grać w lepszych klubach.Nie przypadkowo jest liderem tak mocnej repki jak Portugalia

0

@tristan87 @Herato Jednak te 10 goli i 10 asyst+ zrobił w tak słabym Manchesterze

1

Karnym nigdy Bruno nie pogardzi.

0

@Herato On powiedzial ze odchodzi wiec po co robic taką szopke?

0

@Lionel_Messi10 Zapewne to jeszcze wygrają ale czy to coś zmieni

0

@Lionel_Messi10 Ten wynik i tak nie ma znaczenia bo o nic w lidze juz nie walczą,tylko czekaja na puchar Anglii

4

Dla zdrowia Ten Haga moze lepiej jak odejdzie bo tu jest zawał co mecz


1

@blakkudium Piękny Garnacho

8

Największymi wygranymi zostania Xaviego pewnie będzie Real

2

@MesQueUnClub96 Novak nie gra zbyt dobrze w tym roku i tymbardziej na mączce są lepsi ale kto wie może się zepnie

1

@PatrychoO To jest tak bez sensu ale niech się bawią dalej.Najwyzej w trakcie sezonu Xavi powie ze odchodzi XD

9

Ulala @mekston


5

@barcelonaLM Tuchel jest bardzo dobrym trenerem ale rambla lubi szkalować

0

@FcPortoFan1999 No nie wiem,zobaczymy

8

@Emhyr W United nikt nie daje rady więc ciezko mówic o skillu Rangnicka

1

I cyk zaczynamy finały mistrzostw Polski w siatkówce.Zawiercie chyba minimalnym faworytem ale JW to marka sama w sobie od kilku lat.

0

@tristan87 Jestes fanem argentyńskich farm?

0

Ciężka decyzja.Kupili mu 10 zawodników i srednio to poukładał.Moze w next sezonie.


0

@BartqRKO Chyba ze tak,mi pokazali w sumie jedną powtórkę

1

@takisobiektos Szczerze dziwilem sie jak zobaczylem ze ten challange suc

1

No nie było to zbyt mądre Kyrie xd

2

Luka chyba ta trójką zabija mecz i szykuje się 1:1 i czas na mecze w Dallas w weekend

1

Zawodnicy Dallas jak dostają piłke to robią wygibasy w prawo i w lewo.Presja robi swoje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?