Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Cancelo to jest artysta na tej lewej obronie
0
Araujo powinien prosić o wybaczenie Yamala za to ze go wykluczył z PSG
0
Troche autoubus
2
JB na pełnym luzie
1
@MesQueUnClub96 Może tez zatopić mecz ale on juz nie ma az tak duzej roli.Chyba z lawki bedzie zaczynał.
1
@takisobiektos Ja coś czuje ze Westbrook zaskoczy.Miał rewelacyjne poprzednie play offy z Phoenix.Bardzo emocjonalnie podchodzi i kto wie czy nie zarazi reszty ta swoja energią.
1
@MesQueUnClub96 Czas Hardena i George i pokazanie w ktorym miejscu koszykarsko obecnie sa
1
@MesQueUnClub96 Powinni to wykorzystac tzn brak Leonarda i odrazu narzucic presje na LAC w game 2
1
@MesQueUnClub96 Duza presja na Dallas bo w takim wypadku ten mecz wydaje sie must have do wygrania
1
Pytanie czy kolana Leonarda pozwolą mu kiedys zagrac całe play offy od początku do końca.Mam wrażenie ze on juz nigdy nie bedzie w 100% zdrowy.Kazdy kontakt to ryzyko kontuzji.
0
@takisobiektos Cavs musieliby by wznieść się na swoje wyżyny ale oni chyba tego nie mają.
0
@Emhyr Nie wyrzucą go raczej tzn nie ma na rynku top opcji
0
@Emhyr Tylko Ten Hag moze uratowac Barcelone i go kupic
0
@takisobiektos No na wschodzie nie widze rywala.Moze Cavs im zabiorą z 2 mecze
5
@MesQueUnClub96 Czy jest dziedzina zycia w ktorej nie jestes ekspertem dodi?
3
Boston jest chyba jedyną druzyna w lidze gdzie kazdy zawodnik rzuca zza łuku.Potworny skład.
1
Dobrze widzieć Leona w takiej formie.Oby na igrzyskach był takim samym Leonem jak na poprzednich.
1
@Popitek12 Jeszcze jak
0
@mekston Zaraz po Xavim
1
@MesQueUnClub96 Niezle dodi tam masz na bani
2
@MesQueUnClub96 Nie ma lidera na parkiecie.Oni są uzaleznieni od energi Butlera.
2
Pep wiedział @mekston
1
@MesQueUnClub96 @takisobiektos Jude zagra na kazdej pozycji a taki Wirtz na 10 z Mbappe i Vinim na skrzydłach czemu nie
0
@takisobiektos + moze Wirtz?
2
Tak sie powinno wykonywać karne.Bez kombinowania i mocno w róg.
https://x.com/centregoals/status/1782097767860666593
3
@mekston Drugi rok z rzędu więc to tez taki smaczek
1
Derby Manchesteru w finale Pucharu Anglii
1
@mekston Podszedł jakby prowadził 5:0 w meczu
0
Bruno jaki pewniaczek
4
Co za spokój
https://x.com/centregoals/status/1782096454167015444