0

@MesQueUnClub96 Duzy test dla Bostonu tak naprawde odrazu w 1 rundzie aczkolwiek nie skreślałbym Atlanty i Chicago.Pamiętajmy to jest tylko jeden mecz.

4

Srodek na igrzyska w postaci Hubera,Kochana i Bienka mamy kosmiczny.Żadna repka nie ma podjazdu.

2

@MesQueUnClub96 A ja bym chciał Miami z Bostonem za ostatni rok

3

Rewelacyjny mecz się zapowiada. @BartqRKO


5

@MesQueUnClub96 No moge ci nawet powiedziec co.Ma 38 lat,milion operacji i nie grał 1.5 roku w tenisa xd.

0

Ależ to będą fun to watch mecze USA na igrzyskach.


2

Ależ go wyczyścił w tym gemie.Piękny gem.

1

@mekston Backhand chodzi jak za najlepszych lat

3

Rafa wraca do meczu i 3:3. @mekston

0

@MesQueUnClub96 Jest prawie 15 lat młodszy więc wypadałoby tak zrobić XD

4

Sprany weteran który będzie oczekiwać wielkich pieniędzy w lato.Klay był wielki ale obecnie to cień zawodnika.

1

@Popitek12 Guardiola chyba,Sir Alex to mental

1

@mekston Piękny doping ma w Barcelonie

1

Rafix zaczyna swój mecz z De Minaur'em.Ciezki rywal ale zobaczymy. @mekston

6

@LionelM95 Dziwne masz definicje kompromitacji.Kompromitacje to były z Romą czy Liverpoolem.Dzisiaj skompromitował się jeden zawodnik i połozył przy tym cały zespół.Szukanie winnych w jednostkach w sporcie drużynowym jakim jest futbol jest zawsze słabe ale fakty są takie ze Araujo wyrzucił Barcelone z LM poprzez swoją głupotę.

1

Ciężka decyzja.Lewego nie mógł zdjąć bo to jedyny napastnik i ktos musi stać w tym ataku.Rafa tez wydawał się nietykalnym do zdejmowania w tym dwumeczu.


2

@P33ck I to dosyć sporym chociaz Borussia lubi w niespodzianki.

0

Lakers awansowali do play off ale Zion terminator.


3

@zodiak_10 Czekał cały sezon na ten dwumecz

7

@barcelonaLM Nie.Finał LM to coś wyjątkowego.

0

@axegrinder @BIGCULES Dzięki panowie ^>^

2

Swoją droga okazuje się ze PSG w fazie pucharowej dostało Sociedad,Barcelone która wciąz odbudowuje się w Europie i Borussie Dortmund.Niezły fart. @mekston

38

Kompromitacja trenera

1

Prawda jest taka że to była szansa na coś wielkiego.W półfinale z całym szacunkiem ale Borussia to przeciwnik marzenie a w finale niech się dzieje wola nieba.Za rok to mozesz dostać na start jakiś Bayern czy City i odrazu będzie wypad.

19

Rafał z rigczem


10

@Pawel13sz Odkleiło go

1

@Kazragore Jak KDB nie grał 3 miesiace wiec za co ZP xd

5

Futbol w pigułce.


7

@MesQueUnClub96 To do lekarza jesli sport ma taki wpływ na ciebie XD

1

Coś w tym jest.Cancelo zawsze w tej obronie miał problemy.Czasami udawało się to maskować dobrym atakiem.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?