Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jedyna szansa na powstrzymanie Realu jesli oni awansują do finału ma tylko PSG.Borussia to fajna drużyna ale skończy sie jak zawsze z fajnymi drużynami gdy Real z nimi gra.
1
@Sysia11 Marne pocieszenie xd
12
Futbol nie wybacza.KdB miał meczówke na nodze.
0
@QUNJ On to tak wchodził na chwile i schodzil,to taki trener menedzer orlikowy XD
0
@Who_you_mam Znaczy przeciwko sobie bo on miał swoją druzyne orlikową i grali z nami xd
6
@HighestInTheRoom To ziomek z mojego miasta.Nawet często gralismy na orliku.Ogólnie dobry świr z niego xd
1
@MesQueUnClub96 Spokojnie to nie grozi Hubertowi
1
@barcelonaLM @Comentateiro Jakie Bayern ma szanse z RM
3
@Popitek12 Opinia o Bernardo?
3
Jednak Ligue i Bundesliga to nie ligi farmerów
0
Mbappe vs Real w finale LM gdy ten ma do nich przejść.Kilka tygodni temu wydawało się to niemożliwe a teraz kto wie. @mekston
1
Haaland...gdzieś ty był w tym dwumeczu.Człowiek widmo.
3
Największy mem tego meczu
https://x.com/TransferSector/status/1780713693439041854
0
Jude jak weteran
1
Słaby strzał Luki
1
@mekston On nie ma wiedzy
0
@MesQueUnClub96 Mówilem ez
1
Kimmich i 1:0 Munsien.
10
Vinicius to Einstein naszych czasów.Po tym jak stał się wodzem ''walczącym'' z rasizmem tak naprawde jest nietykalny.Każdy sędzia teraz będzie się obawial zeby mu wlepić chociaż żółtą bo czerwona to pewnie dostanie za kilka lat.W sumie chyba najbardziej bawi fakt że to on jest często rasistą.
5
Jack Grealish chyba nigdy mnie nie przekona w City.Od top3 najdroższych zawodników w historii PL wypadaloby wymagac czegoś wow a on często niczym się nie rozni od zawodników grających w WHU czy AV.
0
@MesQueUnClub96 Mówilem ci przed tym dwumeczem ze Arsenal wcale tutaj nie jest faworytem a wręcz odwrotnie to Munsien jest fawrotyem.
0
@MesQueUnClub96 Arsenal nadal pewniakiem?
0
@takisobiektos Z Lakersami wyglądał niesamowicie.Wziął sie naprawde za siebie.
0
Szkoda.
0
@MesQueUnClub96 Duzy test dla Bostonu tak naprawde odrazu w 1 rundzie aczkolwiek nie skreślałbym Atlanty i Chicago.Pamiętajmy to jest tylko jeden mecz.
4
Srodek na igrzyska w postaci Hubera,Kochana i Bienka mamy kosmiczny.Żadna repka nie ma podjazdu.
2
@MesQueUnClub96 A ja bym chciał Miami z Bostonem za ostatni rok
3
Rewelacyjny mecz się zapowiada. @BartqRKO
5
@MesQueUnClub96 No moge ci nawet powiedziec co.Ma 38 lat,milion operacji i nie grał 1.5 roku w tenisa xd.
0
Ależ to będą fun to watch mecze USA na igrzyskach.