1

@PatrychoO Nie wierze ze przez 45min nie trafią nic

4

@macio_944 Powiedzmy sobie szczerze to graniczy z cudem ten awans

0

@TheNekro94 Juz nie xd

1

@betleyoneDEjong Po co jak to czerwo?

0

Mocny autobus się szykuje teraz xD

7

Ale czerwo wedlug przepisów zasłuzone niestety,Araujo moze przegrac ten dwumecz Barcelonie tą głupota.

4

Juz lepiej bylo go puscic

1

Marek co wyjął kyliana wowww

0

@MesQueUnClub96 No w koncu ty tu jestes

0

@MesQueUnClub96 Czemu tylko?Dla zdrowia trzeba czasem dodi

1

@VegetaPolska No smierc tego ziomka co świrował z Octavią chyba najbardziej pogrązyła serial.Jedna z najbardziej pozytywnych postaci a oni go wyrzucaja tak wczesno.

0

@pt9 A zerkne bo w sumie zadnego nie widzialem z nich,ja troche jestem laik serialowy.Duzo filmow ogladam a seriali az tak to nie.

0

@MesQueUnClub96 To sobie no wiesz co zresztą

0

@VegetaPolska No śmierc Bellamiego dla mnie totalnie z dvpy.Zreszta jako ze byl jednym z glownych aktorów to strasznie mało go było w last sezonie.

0

@Striker No pierwsze sezony mega sie zajaralem ale pozniej z szacunku do kolezanki obejrzalem reszte

2

The 100 spoko serialik ale jak większość seriali to jednak te ostatnie sezony odstają poziomem od reszty przynajmniej według mnie.W sumie mało jest takich seriali gdzie kazdy sezon trzyma równy i dobry poziom. (mozliwy spojler w komentarzu)

0

Był piękny kiedyś ale niestety czas odejść.


11

@FCB17 Obiektywnie Cristiano

1

@MesQueUnClub96 No ale wiesz jak Rafa gra a oczekujesz zeby tu chyba grał jak w swoim prime xd

4

@MesQueUnClub96 Ale czemu tak się emocjonujesz dodi jak on cie nie obchodzi xd

0

@MesQueUnClub96 No zabrzmiało to toksycznie dodi,myslalem ze jestes inny

2

@MesQueUnClub96 Czemu jestes taki toksyczny w stosunku do kobiet

1

Takich rywali samym skillem Rafa ogra ale na tych lepszych niestety bez fizyczności to będzie droga przez męke.

4

@barcelonaLM Gdyby tylko Rafix był zdrowy.Człowiek znów by pooglądał jego złomowanie rywali

0

@MesQueUnClub96 Niee,nie lubie ich koszykówki.Graj totalny syf oparty na Giannisie

0

@Visca_barca Chyba ze Dame strzeli 50-60pkt ale to sie nie dzieje w tym sezonie

3

Milwaukee bez Giannisa to moze byc zabawny w sumie zespół.Oby Indiana ich sprowadziła na ziemie.


1

@MesQueUnClub96 Mysle ze chciałby lepiej ale gra pewnie na tyle na ile ciało mu pozwala

1

@MesQueUnClub96 Co ty dodi oczekiwałes ze bedzie ładowac jak Hurkacz,to ze on jest na korcie to cud

0

Kadra USA na igrzyska.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?