Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@mekston Tam naprawde Ruud wyglądał jak chłopak którego wzięli z ulicy z całym szacunkiem
0
@mekston Moim zdaniem nie podjął to w 2022 gdy dostał od Rafixa 6:0 w finale.Z Serbem coś tam próbował tzn przynajmniej więcej gemów ugrał niz w 2022
0
@P33ck Clay maszyna.
1
@mekston @MesQueUnClub96 Patrze na Alcaraza i Tsitsipasa i widze 5:0 dla Hiszpana z tego 3:0 na mączce.Szanse zawsze sa ale Carlos zdrowy raczej by go pyknął bez problemu ale ze zdrowia nie ma to mozna sobie gdybać.
1
Mówilem ci ze idzie era greckiego chokerosa @FcPortoFan1999
1
@MesQueUnClub96 Niezle dodi.Gram sobie ze znajomymi w piłe a ty juz dymisz cały dzien
3
Ależ Phoenix zagrali dla Lakers.
0
@Emhyr Raczej to nie fejk tzn ten fanpage jest legit
6
Jednak @Popitek12 miał racje
https://x.com/centregoals/status/1778777312311513276
1
@FcPortoFan1999 Dlatego mówie GSW bardzo dużo zabrało z kariery LeBrona.Mysle ze jakby James miał wskazac tytuł który najbardziej waży to byłby to z 2016.
0
@FcPortoFan1999 Finały z GSW z 2017 i 2018 były wpisane w porażke.Po prostu tam by nikt nic nie zrobił.
2
@P33ck To jest tak epicki wywiad XD
1
@BartqRKO @MesQueUnClub96 Pech James'a polega na tym ze podczas jego kariery pojawiła sie najlepsza druzyna w historii.To GSW zabrało miano LeBronowi #1 w koszykówce.
2
@FcPortoFan1999 Mało się o tym mówi ale LeBron był 10 razy w finałach NBA.Niektórzy nawet przez całą kariere nie maja szansy tam sie znaleść.
0
Ciekawa seria by była na papierze ale i tak chyba delikatnym faworytem NYC.
1
@Barcanajlepszyteam Chyba nie chcesz powiedzieć ze dodi specjalnie bejtuje xd
1
@FcPortoFan1999 Czemu nie wierzysz w greckiego chokera?Moze to jest nowa era greckiego tenisa zapoczątkowana zwycięstwem w MC
1
Novak w półfinale MC.Zmierzy się pewnie z Ruudem a po drugiej stronie Grecki Bóg Tsitsipas vs Sinner.
1
@BartqRKO Zawsze mialem z nim problemy by go ocenic.Miazga w sezonie regularnym.W play offach konferencja pod dyktando Phoenix ale fakty sa takie ze w finałach poległ.
5
@Bocheno1 Doncic z Realu Madryt a jak wiemy dodi jest cichym fanem królewskich
3
@MesQueUnClub96 No na mączce można popracowac sporo na returnie.
0
@MesQueUnClub96 Booker zagrał dobre play offy na poziomie 27/4/8.Mysle ze są inne powody dlaczego Suns nie wygrali wtedy mistrzostwa.
0
@MesQueUnClub96 SGA niweluje braki w ofensywnie o ile jakies ma swoją grą w obronie.Mysle ze bedzie w tym sezonie w all defensive.
0
@takisobiektos Suns mieli 2:0 i skonczyli się.Ostatnio widzialem wywiad z Bridgesem i mówił ze oni czuli ze juz to mają i nagle prąd wyłączyło.
0
@MesQueUnClub96 Ale to nie znaczy ze Booker jest lepszym zawodnikiem a to ze był w finałach a Luka nie to fakty.Swoją droga ciekawostka ze mogli grac razem dla Suns gdyby Phoenix zdecydowalo się wybrac Doncicia zamiast soft Aytona.
0
@MesQueUnClub96 Nigdy tak nie powiedziałem.Lubie Devina i doceniam jego talent ale Luka jest lepszym zawodnikiem.
0
@MesQueUnClub96 Zgadza się.Luka ma najlepsze liczby w tym sezonie ale czy Jokic,Giannis czy SGA maja mniejszy wpływ na swoje druzyny?Moim zdaniem podobny.I jak jest wybór to wybieram Jokera.
0
@MesQueUnClub96 Swietna decyzja.Powiedziałbym nawet ze wyborna.
0
@MesQueUnClub96 SGA tez gra rewelacyjny i równy sezon i jest liderem jednej z najlepszych drużyn w lidze.Trzeba to docenić i Luka tez jest doceniany ale nie jest MVP jeszcze.
0
@MesQueUnClub96 Jego zespół jest wyzej w konferencji a to ma znaczenia a sam SGA świetny ostatni mecz po kontuzji.