- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 700 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 700 Culés
1
Novak w półfinale MC.Zmierzy się pewnie z Ruudem a po drugiej stronie Grecki Bóg Tsitsipas vs Sinner.
0
@Encore Czyli na 100 procent finał Djokovicia z Sinnerem,czyli tak jak wszyscy zakładali przed turniejem.
1
@FcPortoFan1999 Czemu nie wierzysz w greckiego chokera?Moze to jest nowa era greckiego tenisa zapoczątkowana zwycięstwem w MC
0
@FcPortoFan1999 przeciez piękny Grek wygrywa z Sinnerem tylko po ty by się rozłożyć przed Serbem. Już widziałem ten turniej
0
@Encore Bo jest w słabej formie? @barcelonaLM To lepiej jakby jutro przegrał.Po co finał,gdzie ma rozłożyć nogi?
0
@barcelonaLM ,, rozłożyć przed Djokovicem". A to podobno tylko @MesQueUnClub96 pisze, że przeciwnicy Nadala i Alcaraza rozkładają się przed nimi. A tutaj widzę, że fani tej dwójki myślą tak samo, jeśli chodzi o rywali Serba.
0
@FcPortoFan1999 Też wolę final Sinner Djoko, ale nie zdziwię się jak zagra Chokeros
1
@Barcanajlepszyteam XD po pierwsze nie piszę o rozkładaniu się rywali Djokovicia tak często tutaj jak Dodi który ma bol dupska gdy gra Nadal/Alcaraz, a poza tym określenie Chokeros nie wzięło się znikąd xd Wiadome, że taki Tsitsipas w starciu z Djokoviciem czy Nadalem ma barierę psychologiczna jak wielu grajków z lat 90.
1
@barcelonaLM Dlatego,aby nie zepsuć finału jako fanboy Chokerosa wolę aby jutro poległ w 2 setach.
0
@FcPortoFan1999 Cicipas zaskakująco dobrze wygląda w tym turnieju
0
@JordiAlbion Jest to zaskoczenie że jest w półfinale,bo nie był faworytem meczu choćby ze Zvereviem,a wyjątkowo łatwo go pokonał,choć i tutaj musiał wypuścić prowadzenie 5-0..
0
@barcelonaLM On nie ma bólu tyłka, tylko specjalnie pisze takie komentarze, żeby Was odpalić. Od razu się zlatujecie, żeby bronić Hiszpanów, jak tylko jedno złe słówko zostanie na nich napisane.
0
@Barcanajlepszyteam ta, odpalić haha
1
@Barcanajlepszyteam Chyba nie chcesz powiedzieć ze dodi specjalnie bejtuje xd
0
@barcelonaLM A nie odpowiadacie mu pod każdym postem, dotyczącym Nadala albo Alcaraza?
0
@Encore Uważam, że jest taka możliwość.
0
@Barcanajlepszyteam pod każdym nie, większość tak