Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Atleti idzie po półfinał i 2:0
1
Swoją droga wczorajsze mecze chyba zbyt rozpieściły i teraz mecz dla koneserów futbolu.
0
@Kamiloza91 Raczej zrobił głupote
4
Ale fart z tym spalonym XD
0
@macio_944 Moze tez takie sa zalozenia zeby bardziej bronic niz atakowac
0
Jesli beda się tak bronic przez 90minut to moze sie uda remis
0
@macio_944 A srodek Paryski niby bambole
0
Ciezki mecz się szykuje ;v
0
Mocna atmosfera na PDP
0
Luczo to zawsze zrobi cos czego nikt by się nie spodziewał.Nagle Asensio który jest od podawania wody w tym sezonie.
0
@VandaI Barcelona faworytem
0
@BartqRKO Wczoraj w 1 kwarcie trafili 2 rzuty z 19
0
@BartqRKO Pelikany
1
Pełna domiancja SGA'a z Sacramento.
2
@Popitek12 Prime Rafa Nadal wpakował 6:0 Rogerowi i Novakowi na mączce,ciezko miałby Hubert
6
@Popitek12 Tak ale musi przyjsc jakiś rywal z top 25
0
@MesQueUnClub96 Walczyc beda ale Peliakny maja wygodniejsze te mecze
1
@MesQueUnClub96 Z play in raczej widze Suns/Lakers albo GSW.Sacramento będzie miec ciezko.Wazny mecz mają z Pelikanami jutro.
6
Alez to była brama Lio z PSG.Szkoda ze teraz nie ma takich prób.Oczywiscie trzeba miec do tego umiejętnosci ale czasami az sie prosi załadowac.
https://x.com/XtraLiga007/status/1778067367412535695
0
@MesQueUnClub96 Ciezko mi wierzyc ze zarówno OKC jak Wolves awansują razem.To młode ekipy bez doswiadczenia.Szczególnie OKC dla których to bedzie debiut w play offach.
1
@jacob345 To raczej fani Mbappe
1
@MesQueUnClub96 Chciałbym bo ty dodalo im pewnosci siebie której akurat oni potrzebują przed play offami by nie narobić w gacie w 1 rundzie.Gdyby odpali po takim sezonie w 1 rundzie troche byłby smutek.
0
Minnesota zagra prawdopodobnie z Denver o 1 miejsce konferencji zachodniej i akurat powrót KAT'a.Ciekawie się zapowiada.
2
@barcelonaLM I tak Francuz jest wielki
1
@barcelonaLM Servbota ma we krwi
0
@MesQueUnClub96 Nie no cieszę sie żeawansował ale mecz nie porwał
1
@MesQueUnClub96 Slabuutki mecz do ogladania
7
@partymaker Najgorszy to był Haaland
2
Clippers bez Leonarda i Hardena @MesQueUnClub96
1
@BorzyKrzys To nie ja komus poruszam temat siostry ;v