Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub96 Teraz albo nigdy gdy Carlitos dał mu szanse na półfinał
2
@Kidd Nikt nie operuje tak piłką jak on,czasami ma się wrazenie ze płynie po tym parkiecie
1
@Emhyr Bayern 2:1
City 2:0
1
Aj ten Kyrie.Ciężko go nie lubić na parkiecie.Troche jak w teatrze gdy siadasz i oglądasz spektakl.
1
@mekston W Miami też słabo to wyglądalo.Dima w swietnej formie ale wciaż Carlos nie wyglądał najlepiej.
0
@agaFCB Broni duzo punktów z Madrytu i Barcelony takze pewnie bedzie chciał tam szczególnie zagrac
1
@mekston Mógłby juz to dawno zakończyc bo siana ma pewnie na x pokoleń ale jednak ta pasja wciąz jest
3
Wiara bo to zostaje.
0
@agaFCB @mekston Grając na 50% i tak by nie pokazał się tu z dobrej strony wiec dobra decyzja
3
Piękny trener.Ludzie mu rzucali kłody pod nogi a on wygrzebał Motor z 2 ligi i wprowadził swoje standardy dzięki czemu Motor walczy o ekstraklase.
1
@MesQueUnClub96 A moze to jest poziom Hubiego czyli tacy gracze jak Draper
1
@MesQueUnClub96 Hubert znowu problemy z jakimś ziomkiem spoza top35.Klasik
3
Powinien odpuscić. ;x @mekston @barcelonaLM @agaFCB
0
Mimo wszystko Denver bym stawial na #1
0
@Emhyr Bernardo tez moze byc chociaz on w sumie w City zawsze najwazniejsze mecze gra
0
Chyba szykuje się sprzedaz Grealisha w lato.
2
@macio_944 Jakby to był jakiś mietek to nikogo by to nie obchodziło.To osoba Cristiano wzbudza te emocje
0
@macio_944 Ale swoją droga jak Cristiano wzbudza emocje mimo ze juz nic nie znaczy.Mam wrazenie ze nawet jakby grał w kosmosie to i tak byłoby o nim glosno.
1
Tęskno Serbowi za Rafixem.Nie ma co się dziwić.Są młodzi i gniewni ale jednak tamte starcia bardziej elektryzowały.
0
@MesQueUnClub96 Niestety zawiodłem się dodi.Zegnaj.
1
@MesQueUnClub96 Szkalowanie i wyśmiewanie owych przedstawicieli sportów jest prowokacją
1
@Culer9002 Dodi ciągle prowokuje i nie ponosi za to konsekwencji
1
@Popitek12 W sumie masz racje bo przez Motor Lublin tych grajków mnóstwo się przewinęło.Ciekawostka ze w juniorach sam kiedys grałem.
0
@Popitek12 Popitek to był sen,nie masz byłej
0
@tomek8756 Obie z piekną urodą
24
@MesQueUnClub96 Ty jestes taką Natalią Janoszek rambli co dodi
6
@macio_944 Szroeder
2
@Chucky Juz za pozno bo Yamal ma PS a na ławke się nie zgodzi.W srodku pola tez sa ludzie do gry.
1
@fart Kazda druzyna ma klasowego rozgrywającego.Bez tego choćby Victor był Shaqiem to SAS nie pójdą do przodu.
1
Ciekawe na jakim poziomie będzie Victor w nastepnym sezonie.W jakich nagrodach będzie się liczył.Czy klub stworzy mu lepsze srodowisko do wygrywania.Tyle pytan a tak mało odpowiedzi.