0

@MesQueUnClub96 Teraz albo nigdy gdy Carlitos dał mu szanse na półfinał

2

@Kidd Nikt nie operuje tak piłką jak on,czasami ma się wrazenie ze płynie po tym parkiecie

1

@Emhyr Bayern 2:1
City 2:0

1

Aj ten Kyrie.Ciężko go nie lubić na parkiecie.Troche jak w teatrze gdy siadasz i oglądasz spektakl.


1

@mekston W Miami też słabo to wyglądalo.Dima w swietnej formie ale wciaż Carlos nie wyglądał najlepiej.

0

@agaFCB Broni duzo punktów z Madrytu i Barcelony takze pewnie bedzie chciał tam szczególnie zagrac

1

@mekston Mógłby juz to dawno zakończyc bo siana ma pewnie na x pokoleń ale jednak ta pasja wciąz jest

3

Wiara bo to zostaje.


0

@agaFCB @mekston Grając na 50% i tak by nie pokazał się tu z dobrej strony wiec dobra decyzja

3

Piękny trener.Ludzie mu rzucali kłody pod nogi a on wygrzebał Motor z 2 ligi i wprowadził swoje standardy dzięki czemu Motor walczy o ekstraklase.


1

@MesQueUnClub96 A moze to jest poziom Hubiego czyli tacy gracze jak Draper

1

@MesQueUnClub96 Hubert znowu problemy z jakimś ziomkiem spoza top35.Klasik

3

Powinien odpuscić. ;x @mekston @barcelonaLM @agaFCB


0

Mimo wszystko Denver bym stawial na #1


0

@Emhyr Bernardo tez moze byc chociaz on w sumie w City zawsze najwazniejsze mecze gra

0

Chyba szykuje się sprzedaz Grealisha w lato.


2

@macio_944 Jakby to był jakiś mietek to nikogo by to nie obchodziło.To osoba Cristiano wzbudza te emocje

0

@macio_944 Ale swoją droga jak Cristiano wzbudza emocje mimo ze juz nic nie znaczy.Mam wrazenie ze nawet jakby grał w kosmosie to i tak byłoby o nim glosno.

1

Tęskno Serbowi za Rafixem.Nie ma co się dziwić.Są młodzi i gniewni ale jednak tamte starcia bardziej elektryzowały.


0

@MesQueUnClub96 Niestety zawiodłem się dodi.Zegnaj.

1

@MesQueUnClub96 Szkalowanie i wyśmiewanie owych przedstawicieli sportów jest prowokacją

1

@Culer9002 Dodi ciągle prowokuje i nie ponosi za to konsekwencji

1

@Popitek12 W sumie masz racje bo przez Motor Lublin tych grajków mnóstwo się przewinęło.Ciekawostka ze w juniorach sam kiedys grałem.

0

@Popitek12 Popitek to był sen,nie masz byłej

0

@tomek8756 Obie z piekną urodą

24

@MesQueUnClub96 Ty jestes taką Natalią Janoszek rambli co dodi

6

@macio_944 Szroeder

2

@Chucky Juz za pozno bo Yamal ma PS a na ławke się nie zgodzi.W srodku pola tez sa ludzie do gry.

1

@fart Kazda druzyna ma klasowego rozgrywającego.Bez tego choćby Victor był Shaqiem to SAS nie pójdą do przodu.

1

Ciekawe na jakim poziomie będzie Victor w nastepnym sezonie.W jakich nagrodach będzie się liczył.Czy klub stworzy mu lepsze srodowisko do wygrywania.Tyle pytan a tak mało odpowiedzi.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?