- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1406 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
65 odpowiedzi
Roobo
14
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
L4ngusta
13
Panie i Panowie. Żenię się dzisiaj. Jeśli bym się nie pojawił na la bambie to szukajcie mnie... » Czytaj dalej
8 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1406 Culés
0
Myślałem że czasy kiedy Hubert traci serwis z 30-0 się skończyły
3
@MesQueUnClub96 One się nigdy nie skończą tak jak Hubert nigdy nie przeskoczy pewnego poziomu i nie wygra Szlema.
0
@MesQueUnClub96 O nie nie młody koleżko,Hubert nie lubi łamać tej pięknej tradycji,prawie jak Chokeros walący ramą.
1
@MesQueUnClub96 Hubert znowu problemy z jakimś ziomkiem spoza top35.Klasik
0
@Encore No ta bo Draper to ogórek
1
@MesQueUnClub96 Takiego Drapera,to taki Djokovic zjada przy porannym śniadaniu.
1
@MesQueUnClub96 A moze to jest poziom Hubiego czyli tacy gracze jak Draper
0
@Encore Hubert ma często problemy sam ze sobą niż z rywalem.
1
@Encore Jakby Draper nie miał ciągle problemów zdrowotnych i fizycznych to by już dawno był w top20. Skilla ma potężnego ale co z tego jak on w wieku 22 lat nie ma kondycji na długie spotkania a na dodatek go kontuzje męczą
1
@Emhyr Czyli typowy one slam wonder w przyszłości.
0
@FcPortoFan1999 Jak dla mnie to on nigdy nie wygra turnieju ATP jak nie poprawi kondycji. Challki sobie może zdominować ale tego nie. Shapo wygrał raz a ma jeszcze większego skilla tylko że u niego jest problem z głową
0
@Emhyr Jeden przypadkowy masters może mu siąść,skoro rok temu taki Struff był w finale turnieju u Madryciątek.
0
@FcPortoFan1999 Jemu? Nie ma szans bo nie ma kondycji. Na ciąg meczów z dobrymi zawodnikami trzeba mieć zdrowie a on nie ma. Tenisowy Arthur
0
@Emhyr To czyli jak Ruud,kiedyś wygra 250 i to na tyle.
0
@FcPortoFan1999 Można z Ruuda się śmiać ale miał mecz o top1 na świecie. Top2 był więc to nie jest taki nieudacznik
0
@Emhyr Miał jakimś cudem mecz o top1,i jakimś cudem był numerem 2 tylko dlatego że Djokovic nie grał.Nie oszukujmy się,Novak by nie pozwolił Kacperkowi na wbicie się między Alcaraza a Novaka.