Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub96 No to 2022 i Hubert odpada w 1 rundzie,tam co sie zdarzyło
2
@NeroTFP1 GOAT 3P i top10 all time
0
@MesQueUnClub96 No jak widac Novaka tez mozna pokonać :)
0
@MesQueUnClub96 Med w tamtym roku półfinal Wimbledonu i odpadł ze zwyciesca turnieju a Hubi szybki zjazd do domciu
1
@barcelonaLM Niby tak ale jak patrze na wyniki z ostatnich 2 lat Huberta na Wimbledonie to widze 1/8 i 1 runde
0
@MesQueUnClub96 A Medvedev
2
@MesQueUnClub96 Trawa top5 ciekawe dodi
1
@MesQueUnClub96 Jak oceniasz Huberta Hurkacza na nawierzchni ziemnej top 5 10 15 20
1
Akurat ostatnią waleczke się obejrzy
1
@MesQueUnClub96 W Monte Carlo pewnie lota w 2-3 rundzie
1
@MesQueUnClub96 Nie gra tam Alcaraz ani Sinner więc turniej uznaje za mecze tymbarka
2
@mekston Jeszcze potrafili się odnalesc i podac bo tych asyst troche ma
3
Przegrac 3 mecze z rzedu z takimi tuzami jak Toronto,Memphis i Wizards to naprawde trzeba się postarać.Doc 1 round out.
1
@mekston Szczerze to nie wiem czy to nie jest MVP sezonu jesli AV będzie w LM
2
@BartqRKO Rudy mimo ze jest fenomenalny w regularnym to w play offach już go wyłączali kilkukrotnie.Od Kata bardzo duzo zalezy.Jak wróci w sredniej formie i bedzie soft jak rok temu no to szybkie wakacje.
0
@BartqRKO Wilki w tym sezonie maja 2:1 z Denver gdzie te dwa mecze na spokojnie wygrali a ten przegrany był minimalne 115:112.Dla mnie gdyby nie kontuzja Kata na miękko by zrobili 1 miejsce w konferencji.
0
@MesQueUnClub96 No własnie.Według mnie największe szanse ma Phoenix ze względu na swoją nieszablonowość + Minesota ale z Katem bo maja najlepszą obrone w lidze.
4
Ale bym obejrzał Carlitosa i Huberta na mączce.Ajajja. @barcelonaLM @mekston @agaFCB
0
@MesQueUnClub96 To wymien mi druzyne ktora pyknie Denver
0
@MesQueUnClub96 Po 2:2 juz nikt nie był pewien.Zobacz ze Lakers,Miami i Minesota zabrali Denver 3 mecze a samo Phoenix 2.Kto jak nie oni.
0
@MesQueUnClub96 W tamtych play offach tak naprawde Phoenix postawiło największy opór Denver i potrafili wyrównac serie.Mają największe indywdualnosci ale bardzo nierówne
0
@MesQueUnClub96 Żarciki dodi tylko
0
@MesQueUnClub96 Bo to zespół który wygra konferencje albo odpadnie w 1 rundzie po jakims 1:4 2:4
0
@MesQueUnClub96 Suns chyba specjalnie teraz graja niczym walec
1
@MesQueUnClub96 Luka był problemem dodi i w koncu mozna grac co
1
St3ph Curry
1
@michal26 Dobra jednak mają to
0
@michal26 Spurs niestety koncówki maja słabe
0
@michal26 Betuje dzisiaj 30+ Bookera
0
@michal26 Zerknę na Suns,Dallas odpuszcze bo grają bez Luki