4

@MesQueUnClub96 Wiem o kogo ci chodzi i moze masz racje ale są święta i i bądz dobrym czlowiekiem

0

@MesQueUnClub96 @BartqRKO 76 z Embiidem byli liderami konferencji i grali solidny basket.Mają lepszego trenera i lepszy skład niz rok temu.Ja bym ich nie skreslał z Milwaukee/NYC/Cavs.

25

@MesQueUnClub96 Wprost chcesz się wysprzęglić

0

@MesQueUnClub96 A ja mysle ze nie jesli nie bedzie to Boston w 1 rundzie

1

Szybko wrócił a były przewidywania ze moze na 1-2 runde play off.Zobaczymy ile czasu zajmie powrót do dobrej formy.


0

@MesQueUnClub96 Booker nie grał na takim poziomie jak SGA dodi

2

@MesQueUnClub96 Jesli SGA wygra konferencje to on powinien wygrac.Doceńmy liderów najlepszych druzyn.

2

@Comentateiro Pewnie gdyby nie kontuzje kolejne mistrzostwo by wleciało za 2019.To była druzyna marzeń.

0

@PatrychoO Mecz dla mnie 50/50,duzo zalezy od wyniku w Paryzu

0

@Rewolucja123 Kupilem ostatnio na stimku za 15 na promce ale jeszcze nie gralem takze zobaczymy

7

@Comentateiro Steph Curry powiedział ze GSW z Durantem w składzie wygrali by z Chicago Jordana.Ile ludzi tyle opinii.Talent jaki obecnie jest w NBA jest przepotężny.Przyjdzie ci Boston i rzuci 30 trójek i koniec meczu.Nawet bym powiedział ze obrona jest niezła (popatrzmy jak Minesota broni) ale talent ofensywny jest na takim poziomie ze ciezko czasami jest rywalizowac.Wybitny atak zawsze wygra z wybitną obrona.

5

@PatrychoO Z drugiej strony ile Barcelona razy męczyła się z totalnymi ogórkami ligowymi

1

@Comentateiro Lepszego zespołu juz Dallas nie będzie miec niz teraz bo juz nie mają zadnych picków.Wydali wszystko na to co teraz mają.Jesli to nie wystarczy a moim zdaniem nie wystarczy patrzac na konkurencje no to Doncic pewnie przeczeka do konca kontraktu.

7

@Comentateiro Bo w NBA chodzi o to by zdobyć pierscien.Wszystkie nagrody,osiągniecia są niczym przy pierscieniu.Jestes najlepszy to pokaz to w play offach i w finałach.Luka tego nie ma na obecny moment.

2

@takisobiektos Mógł zarabiać fajne siano w NBA i grać na fajnym poziomie i wszystko spieprzył.

4

Alez upadek.


0

Piękny rzut Shai'a na zwycięstwo.


6

Jest inspiracją dla milionów ludzi.W tym roku będzie mieć 40 lat a nikt nie wie kiedy powie stop.


2

@fart Czekam bo dawno nie bylo takie przepychu,ciezko tak naprawde obstawic kto jest takim pewniaczkiem do awansu oprócz Denver

2

@fart Ta pierwsza runda na zachodzie bedzie boska

2

@MesQueUnClub96 Luka i tak zawsze gra


1

@MesQueUnClub96 To oczywiste bylo ze brak Duranta oznacza chude lata

0

@Bagsik88 Tylko osoba która nie zna się na piłce nie ceni Fernandesa

3

Zasłuzony MVP.Ile on wygrał trudnych rund dla NaVi to jego.


0

@takisobiektos Nie moge się do niego jakos przekonac ale moze te oczekiwania sa zbyt duze

1

@thorin A dla mnie JL

0

@takisobiektos Jeszcze tylko s1mple za iM'a

2

NaVi wygrywa pierwszego majora w erze cs2!.Duza niespodzianka względem oczekiwań.Sam stawialem Navi max play offy i do domu a tu taka sensacja.

0

@takisobiektos Zawsze mechanicznie był świetny.Nic dziwnego ze tyle prosów go chwali.

2

Ciekawe w sumie czy Navi to skonczy przed fragiem Karigana Xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?