Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MesQueUnClub96 Nawet jesli by zakonczyl se kariere w wieku 30 lat to co jak juz bedzie wielki xD
1
@MesQueUnClub96 Przeciez do 30 to on wygra tyle co całe top10 poza Novakiem i Sinnerem xd
0
Ciekawa jaka jest statystyka pierwszych gemów Carlosa.Mam wrazenie ze on kazdemu oddaje przełamanie by pozniej to odrabiać.
2
@mekston Carlitos mógł go łamac ale niestety klasyk pierwszych setów
0
Zontix ładny sabotaz
0
@takisobiektos Donki Kong ma aima z kosmosu momentami
0
Choke Clan powrócił z najlepszych lat
1
@budel17 Ale to bedzie choke,ostatnia runda xD
0
Jak Faze to odda to pewnie Rosjanie w dogrywce ich dojada xd
0
@kuz Trochę się odkuli ale bez pistolki cięzko to widze
0
Ale duszone Spirit na vertigo,chyba ich najgorszy mecz w erze cs2
0
@RivaldoVitorBorba Nie wiem ale wiem ze sportowcy z Rosji w tenisie są przeciwko wojnie.
2
@RivaldoVitorBorba Ciężko by było karać ludzi którzy uprawiają sport indywidualny i sa przeciwko wojnie.Byłoby to niesprawiedliwe.
1
@budel17 Tez polubialem overpassa w cs2
2
Ale choke Spirit w tej dogrywce.Aj szkoda bo Vertigo by sie obejrzało
1
@RoberDzik Wygranie AUS OPEN w 2022 przez Rafe Nadala gdy przegrywał finał 0:2
1
@MesQueUnClub_87 Specyficzny klimat ale wciągnął mocno.Daj znaczka jak obejrzysz czy siadł
1
@MesQueUnClub_87 Nie wiem czy jest to w 100% horror ale ostatnio fajnie się oglądało Truth or Dare
3
Alez mecz Faze Clanu.Tak zdominowac Spirit na Mirażu.No no.
0
@Striker Ale oni wydają się totalnie odporni na presje
2
Spirit jak nie zagra u siebie turnieju to chyba wszedzie będą wygwizdywani xd
4
Kiedys taki chudy patyczek
3
Piękna okładka.Ant może byc twarza ligi przez najblizsze 10 lat.
6
Napewno marketingowo wspomoże to Polską siatkówke.
1
To oczywiste ze nie opłaca sie go sprzedawac.Wystarczy ze kazdy zainteresowany sprawdzi liste kontuzji i rzuci max z 20 baniek gdzie w formie za Pedriego byłoby 100mln+.
3
Faza play off Majora za 20minut.
0
KD najlepszy na parkiecie w Denver.Jesli nie znajdzie się w tym sezonie w all defensive to będzie to giga zaskoczenie.
0
@partymaker Nowy York to uśpiony gigant.Przeciez ich pierwsza piątka jesli bedzie zdrowa to monster na finały konferencji.Ławka tez swietna.
1
GOAT 3P
0
@czółkovsky Problem polega na tym ze Banchero zaczal od 1/10