1

@MesQueUnClub96 Nawet jesli by zakonczyl se kariere w wieku 30 lat to co jak juz bedzie wielki xD

1

@MesQueUnClub96 Przeciez do 30 to on wygra tyle co całe top10 poza Novakiem i Sinnerem xd

0

Ciekawa jaka jest statystyka pierwszych gemów Carlosa.Mam wrazenie ze on kazdemu oddaje przełamanie by pozniej to odrabiać.

2

@mekston Carlitos mógł go łamac ale niestety klasyk pierwszych setów

0

Zontix ładny sabotaz

0

@takisobiektos Donki Kong ma aima z kosmosu momentami

0

Choke Clan powrócił z najlepszych lat

1

@budel17 Ale to bedzie choke,ostatnia runda xD

0

Jak Faze to odda to pewnie Rosjanie w dogrywce ich dojada xd

0

@kuz Trochę się odkuli ale bez pistolki cięzko to widze

0

Ale duszone Spirit na vertigo,chyba ich najgorszy mecz w erze cs2

0

@RivaldoVitorBorba Nie wiem ale wiem ze sportowcy z Rosji w tenisie są przeciwko wojnie.

2

@RivaldoVitorBorba Ciężko by było karać ludzi którzy uprawiają sport indywidualny i sa przeciwko wojnie.Byłoby to niesprawiedliwe.

1

@budel17 Tez polubialem overpassa w cs2

2

Ale choke Spirit w tej dogrywce.Aj szkoda bo Vertigo by sie obejrzało

1

@RoberDzik Wygranie AUS OPEN w 2022 przez Rafe Nadala gdy przegrywał finał 0:2

1

@MesQueUnClub_87 Specyficzny klimat ale wciągnął mocno.Daj znaczka jak obejrzysz czy siadł

1

@MesQueUnClub_87 Nie wiem czy jest to w 100% horror ale ostatnio fajnie się oglądało Truth or Dare

3

Alez mecz Faze Clanu.Tak zdominowac Spirit na Mirażu.No no.

0

@Striker Ale oni wydają się totalnie odporni na presje

2

Spirit jak nie zagra u siebie turnieju to chyba wszedzie będą wygwizdywani xd

4

Kiedys taki chudy patyczek


3

Piękna okładka.Ant może byc twarza ligi przez najblizsze 10 lat.


6

Napewno marketingowo wspomoże to Polską siatkówke.


1

To oczywiste ze nie opłaca sie go sprzedawac.Wystarczy ze kazdy zainteresowany sprawdzi liste kontuzji i rzuci max z 20 baniek gdzie w formie za Pedriego byłoby 100mln+.

3

Faza play off Majora za 20minut.


0

KD najlepszy na parkiecie w Denver.Jesli nie znajdzie się w tym sezonie w all defensive to będzie to giga zaskoczenie.


0

@partymaker Nowy York to uśpiony gigant.Przeciez ich pierwsza piątka jesli bedzie zdrowa to monster na finały konferencji.Ławka tez swietna.

1

GOAT 3P


0

@czółkovsky Problem polega na tym ze Banchero zaczal od 1/10

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?