Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@MesQueUnClub96 Harden kręcil 36/7/7 i nie zdobył MVP a był najbardziej dominującym zawodnikiem w lidze
0
@MesQueUnClub96 Luka jest wyzej 3 polki w ataku niz SGA?SGA to elita na obwodzie w obronie a Luka moze top 15-20
0
@Barcasub Za tym musza isc wyniki drużynowe bo tak to by Wemby byl obrońcą roku z jedna z najgorszych druzyn w sezonie a to Rudy Gobert jest najlepszym obronca NBA.
0
@fart SGA wyprzedza Luke w obronie o jakies 3 długosci ale nikt o tym nie mówi xD
1
@Barcasub Bo tak działa NBA i przyznawanie MVP
3
@Barcasub Doncic który ledwo walczy o play offy?Doceńmy liderów którzy rozjeżdzają lige i prowadzą swoje druzyny jak SGA
1
@MesQueUnClub96 Mvp najpierw Joker,potem SGA i następnie Luka/Giannis.
7
Giannis>Luka,Joker i SGA
0
@Barcanajlepszyteam No raczej tak tzn po to ktoś to siano rzucił
12
@TR3YWAY Wyjscie poprzez kaucje przy gwałcie,swiat w 2024 u sławnych ludzi
1
@MesQueUnClub96 Oj dodi po prostu nie chcesz by Carlitos wygrywał kolejnych tytułów
1
@MesQueUnClub96 Wow kibicujesz Monflisowi który pogrążył Hubiego raz na zawsze
0
@PatrychoO Niech w koncu ogarną tych trolów grających na Warszawie
0
@KrychaFCB Mocny statement
7
@Popitek12 Falcao>Max Verastappen
1
Sinner w najważniejszym momencie się obudził przy serwisie Holendra i drugi secik wpada dla niego.Teraz pewnie juz będzie z górki.
13
@Luciano99 Chyba @Faro zlozy protest
0
@FcPortoFan1999 Holender sobie odpocznie bo dużo dzisiaj zdrowia zostawia i póki co wygrywa
0
@takisobiektos Zobaczymy jak chłopaki z EF zareagują na granie z kibicami
0
@takisobiektos Ciekawi mnie C9 w sumie najbardziej z tych czterech par
2
Pa pa Faze z majora
https://x.com/jestkyi_tip/status/1771992794841718810
0
@PatrykBarca Skoro on chce odejsc więc po co na siłe?
4
@barcelonaLM Te Atletico w sumie spoko są nawet kolorystycznie
0
@takisobiektos Ma 20 lat więc pewnie wróci jeszcze ale ten ostatni rok cień Duńczyka
0
@MesQueUnClub96 Tak czy siak ta mączka to najsłabsza nawierzchnia Hubercika.Mówienie ze potrafi tam grac to chyba zbyt dużo.Musi troche lepsze miec te wyniki na cegle.
2
@MesQueUnClub96 No w porównaniu do teraz gdy jest najlepszym tenisista na świecie
1
@MesQueUnClub96 Wtedy też Sinner nie był takim kocurem jak teraz
1
@MesQueUnClub96 Potrafi grać na mączce to Alcaraz albo Djoković a Hubert próbuje wyjsc z 4rundy na RG
1
@MesQueUnClub96 Hubercik na mączce troche bambik ale no zobaczymy
3
Trzyma to G2 momentami w pojedynke.