0

@Emhyr Swietny pilkarz ale troche moze robić takiego Viniciusa bo on tez narzekal na rasizm

0

Ewentualne przyjscie Nico do Barcy moze być dosyc ciekawe.


2

@MesQueUnClub96 Harden kręcil 36/7/7 i nie zdobył MVP a był najbardziej dominującym zawodnikiem w lidze

0

@MesQueUnClub96 Luka jest wyzej 3 polki w ataku niz SGA?SGA to elita na obwodzie w obronie a Luka moze top 15-20

0

@Barcasub Za tym musza isc wyniki drużynowe bo tak to by Wemby byl obrońcą roku z jedna z najgorszych druzyn w sezonie a to Rudy Gobert jest najlepszym obronca NBA.

0

@fart SGA wyprzedza Luke w obronie o jakies 3 długosci ale nikt o tym nie mówi xD

1

@Barcasub Bo tak działa NBA i przyznawanie MVP

3

@Barcasub Doncic który ledwo walczy o play offy?Doceńmy liderów którzy rozjeżdzają lige i prowadzą swoje druzyny jak SGA

1

@MesQueUnClub96 Mvp najpierw Joker,potem SGA i następnie Luka/Giannis.

7

Giannis>Luka,Joker i SGA


0

@Barcanajlepszyteam No raczej tak tzn po to ktoś to siano rzucił

12

@TR3YWAY Wyjscie poprzez kaucje przy gwałcie,swiat w 2024 u sławnych ludzi

1

@MesQueUnClub96 Oj dodi po prostu nie chcesz by Carlitos wygrywał kolejnych tytułów

1

@MesQueUnClub96 Wow kibicujesz Monflisowi który pogrążył Hubiego raz na zawsze

0

@PatrychoO Niech w koncu ogarną tych trolów grających na Warszawie

0

@KrychaFCB Mocny statement

7

@Popitek12 Falcao>Max Verastappen

1

Sinner w najważniejszym momencie się obudził przy serwisie Holendra i drugi secik wpada dla niego.Teraz pewnie juz będzie z górki.

13

@Luciano99 Chyba @Faro zlozy protest

0

@FcPortoFan1999 Holender sobie odpocznie bo dużo dzisiaj zdrowia zostawia i póki co wygrywa

0

@takisobiektos Zobaczymy jak chłopaki z EF zareagują na granie z kibicami

0

@takisobiektos Ciekawi mnie C9 w sumie najbardziej z tych czterech par

2

0

@PatrykBarca Skoro on chce odejsc więc po co na siłe?

4

@barcelonaLM Te Atletico w sumie spoko są nawet kolorystycznie

0

@takisobiektos Ma 20 lat więc pewnie wróci jeszcze ale ten ostatni rok cień Duńczyka

0

@MesQueUnClub96 Tak czy siak ta mączka to najsłabsza nawierzchnia Hubercika.Mówienie ze potrafi tam grac to chyba zbyt dużo.Musi troche lepsze miec te wyniki na cegle.

2

@MesQueUnClub96 No w porównaniu do teraz gdy jest najlepszym tenisista na świecie

1

@MesQueUnClub96 Wtedy też Sinner nie był takim kocurem jak teraz

1

@MesQueUnClub96 Potrafi grać na mączce to Alcaraz albo Djoković a Hubert próbuje wyjsc z 4rundy na RG

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?