Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@MesQueUnClub96 To oczywiste raczej dodi.Phoenix jedynie walczy by nie spaść na 9 miejsce.Najlepiej by bylo zając 7 miejsce i grac z OKC/Wolves.
0
@RoberDzik Jako jednostka Zidane ale w zespole lepiej miec Inieste
39
@VegetaPolska Powiedzial to co kazdy wie kto mieszka w Polsce
3
Ale Sinner dostał drabinke do półfinału.Tak naprawde dopiero teraz będzie grał z kimś z top25.
3
@Popitek12 No w koncu Mbappe grał z Leo Messim
2
@FcPortoFan1999 Mocna kandydatura napewno.Dame to nie wiem czy jest nawet top50 all time tak szczerze mówiąc.
1
TOP10 bez pierscienia
5
O prosze.Turniej w Miami to i na mecz można pójsc.
1
@PatrychoO GTA z 2013 bije na łeb najnowsze gry
5
Rozwój SGA na przestrzeni ostatnich lat iście nieprawdopodobny.Z zawodnika o potencjale all stara do gwiazdy ligi.
13
@MesQueUnClub96 Patrząc na historie twoich wpisów to widzę młodego człowieka który chce zbyt szybko uzyskac efekt małym kosztem
17
@MesQueUnClub96 Jak u ciebie dodi deficyt to pewnie brak laysów na wieczór
8
@MesQueUnClub96 W tak młodym wieku nie jestes w stanie schudnąć bez zadnych chorób?Niemozliwe dodi.
43
@MesQueUnClub96 Jesli nie masz żadnych chorób itd to tylko twoje lenistwo sprawia ze jestes jaki jestes.
2
@Emhyr I tak fajnie bedzie zagrac przeciwko gwiazdom
5
Hubert Hurkacz rozwalający rakiete. @mekston @barcelonaLM
1
Wow
9
@barcanawieki Przynajmniej będziemy grac bez presji bo oczekiwania sa zerowe wzgledem rywali.Przy dobrych wiatrach moze remis z Austria.
0
@koziar O dogrywka kolejna
2
To się nigdy nie znudzi.Dame Time. @BartqRKO @takisobiektos @fart
4
@barcelonaLM Dodi nie przepuści okazji na hat-tricka
0
@MesQueUnClub96 Kazdy wie jak wyglądał ten mecz dodi
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@MesQueUnClub96 No gdy Carlos grał swoje to miał ten mecz a niestety pozniej sztuczki Serba,emocjonalna słabosc Hiszpana i cóz
2
@barcelonaLM Tommy Paul najtrudniejszy
0
@MesQueUnClub96 No i to było zwycięstwo gdzie sportowo go pokonał
2
@MesQueUnClub96 Wiemy jak wygladały zwycięstwa Novaka,najpierw krecz Carlosa na RG który nie grał po drugim secie a pozniej zwycięstwo Novaka gdy Carlos myslal ze Serb zle się czuł i zdjął noge z gazu
1
@barcelonaLM Tommy Paul to najgorszy meczap dla Carlitosa
3
@MesQueUnClub96 Dodi my się tylko droczymy a ty wybuchasz
3
@mekston Styl w tenisie Hubi vs Carlitos
1.Alcaraz
przerwa
jeszcze jakas przerwa
ostatnia przerwa
2.Hubert Hurkacz