0

@Colon Jak to Hubert

1

@MesQueUnClub96 Słabo dzis serwował to prawda

0

Dima domyka seciora na 2:0,mam nadzieje ze @budel17 odpusciles xd

0

@MesQueUnClub96 Twoim zdaniem

0

@MesQueUnClub96 To tylko dyskusja,wymienilismy się opiniami i tyle xD

0

@Popitek12 Oprócz Dimy

0

@MesQueUnClub96 Za bardzo bierzesz na powaznie wszystko ;d

0

@MesQueUnClub96 No więc teraz już cojones opadły xD

0

@MesQueUnClub96 Przeciez Carlos jest na przegranej pozycji wiec co mam stawiac,napisales ze złomowanie jest xD

1

@MesQueUnClub96 Strach ma wielkie oczy ;v

1

@budel17 Chyba bym nie ryzykował ale twoje siano xD

2

@MesQueUnClub96 Jak Carlos wygra ten mecz to usuwasz konto,co ty na to Dodi

0

@budel17 Teraz i tak pewnie kursik mocno spadł

0

@budel17 Powiem tak jesli cudem urwałby tego seta Carlos no to moze byc nakręcony

2

@barcelonaLM Dima>Hurkacz

1

@MesQueUnClub96 Mysle ze kazdy tenisista sobie tak mówi dlatego tak mało jest tych wielkich.Nie sztuką jest zagrac dobry mecz czy turniej

1

@barcelonaLM Tak naprawde co zrobi Carlos to Bułgar zrobi to lepiej.Ciezko rywalizowac

1

Jeden z najbardziej utalentowanych zawodników w historii to napewno.


0

@budel17 Dlatego napisalem ze Bułgar gra wybitnie i dlatego dzis wygra xD

1

@MesQueUnClub96 Zobacz Medvedeva jak gra w obronie momentami a nie ma zbyt duzej szybkosci.Kwestia czucia i odpowiedniego poruszania sie.

1

@takisobiektos @budel17 Ale nikt nie pisze ze Dima gra zle bo gra wybitnie xD.Carlos gra solidny tenis ale to jest tylko solidny

2

@MesQueUnClub96 Ty myslisz ze to ze on szybko biega to daja mu arguemnty by odbijac kazda pilke?Tak mam to rozumiec xD

0

@budel17 No jest lepszy ale to nie wyklucza drugiego ze nie jest do dzien Carlosa xD

0

@budel17 Gra po prostu solidnie ale dzis solidnie to zbyt mało

0

@MesQueUnClub96 Nie rozumiesz dodi.Oczywiscie ze sa akcje które obroni tylko Carlos ze względu na jego motoryke ale jego obrona głównie wynika z mądrego poruszania się po korcie.

1

@MesQueUnClub96 Jego czucie i inteligencja na korcie a szybkosc to dwie różne sprawy

0

@agaFCB Dopiero jak będzie 2:0 dla Dimy bede pewny ze Carlos odpadł

1

@MesQueUnClub96 1.Technika 2.Gra i pojęcie w defenyswie 3.Forehand 4.Szybkośc

1

@MesQueUnClub96 To ty się ośmieszasz dodi.Najpierw pisałes ze Carlos mocno uderza,potem ze ma farta a teraz ze bazuje na szybkosci.On ma wszystko z BIG3.Nie da się okreslić tak naprawde na czym on bazuje.

1

@MesQueUnClub96 No ci tylko mowie jak to bedzie wygladac w razie wu xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?