Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Faro I tak jest jednym z najlepszych transferów ostatnich lat
3
@MesQueUnClub96 To ich rezerwowy dodi ktory nie gra jak cos
1
Jak Navi wygra ten turniej to jL chyba MVP chociaz wonderful tez blisko.
1
@takisobiektos Tak naprawde zostawil Raina na pożarcie
0
Pierwsza mapka dla NaVi.Ten ich Ancient troche taka zasadzka na opponentów ;v.Naprawde dobrze go grają.
2
@barcelonaLM Wygra bo nie ma z kim przegrać
0
@takisobiektos To mnie z NaVi chyba najbardziej zachwyca poztywna energia lidera.Tyle razy był odrzucany a udowodnił swoje.
0
@PawkoFCB A obojętnie mi w sumie tzn fajnie by bylo zobaczyc 3 mapy
2
Finał Majora za 10minut.Szkoda ze nie G2 ale i tak sie obejrzy.
7
@Sulimo Lewy to wirtuoz gry kombinacyjnej?Dla mnie ten sam poziom co Haaland a Kane to inna bajka
9
@HighestInTheRoom Oczywista oczywistość.Dla mnie Mbappe to najlepszy pilkarz na swiecie po emeryturze Leo.
13
@Sulimo Haaland>Lewy w wieku Haalanda
11
@Sulimo Haaland kazdego dnia>Lewy
2
@MesQueUnClub96 No nie dodi idz spac
0
@MesQueUnClub96 Zobaczymy dodi
4
@Saviola88 No jest kapitanem
0
@MesQueUnClub96 Moze ale 76 go potrzebują by byc w tych PO.
4
Niech wraca bo bez niego 76 to totalnie inny zespół.Jeden z najbardziej dominujących zawodników.
0
@Emhyr Weryfikacja Xaviniety za tydzien bedzie
1
@HighestInTheRoom Nic tzn mam kota ale mam do niego na tyle slabosc ze ciezko sie gniewać
2
@mekston Jesli wezmiemy osiągniecia to mało który napastnik moze sie zblizyc do Lewego.No tak naprawde tylko Suarez ale czystko jakościowo i piłkarsko na boisku ciężko mi stwierdzić ze Robert Lewandowski jest większym grajkiem niz Harry Kane.
0
@Donnie_Darko W punkt
1
@marcin62 Styl bycia Rafala jest jakby byl wygenerowanym w AI
0
@mekston Zreszta takie gdybanie na koniec nie ma sensu bo nikt nie wie jak by bylo a fakty sa takie ze Tottenham od x lat nic nie wygral i nieważne czy jest tam Kane czy go nie ma.
1
@michal26 Ale tez to nie wina Kejna ze Bayern jest beznadziejny.Anglik gra wybitny sezon a przypominam ze to jego debiut w nowym srodowisku.
0
@mekston Watpie tzn jakby gral razem z Kejnem to ta
10
@michal26 Jakby Lewy mial grac w Tottenhamie i mial 2 sytuacje na mecz to by szybko wyjechal z Anglii.Malo docenia sie Kejna ze on z niczego wykrecal potezne liczby a ze nic nie wygrywał to nic dziwnego.Tam by Messi nic nie wygral.
4
@michal26 Technika Kejna i Lewego to inna bajka.Anglik czasami gra jak klasyczna 10.Podania niczym Leo.
19
@michal26 Umiejętności wedlug mnie ma wieksze Kane ale to moja skromna opinia
0
@szkodastrzepicryja Monesego to oni powinni nosiac na rękach co turniej bo ich trzyma zawsze sam