Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Ależ partidazo ale to San Antonio wygrywa ten mecz po dogrywce. @fart @BartqRKO @takisobiektos
6
Jest wielki.Dima w finale ATP Miami @mekston @barcelonaLM
0
@takisobiektos Mouz dzis tragedia
1
@budel17 Zabawa w pełni
2
G2 w półfinale Majora.Duza niespodzianka mimo wszystko.Monesy bestia.
1
Ale kusił ten kurs na G2,chyba ponad 2.10 w południe.
2
Monesy&NiKo dzisiaj prime
1
Dominacja Sinnera przygniotła serwery
2
Legenda esportu.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
NaVi w półfinale Majora.Malo kto się spodziewał przed turniejem a tu prosze ;v
3
Holy shit Xantares peek
19
@MesQueUnClub96 Jestes nienormalny dodi
3
@P33ck To był jego najlepszy mecz od bardzo dawna i to na tle byc moze najbardziej utalentowanego zawodnika na swiecie
2
Sercem za Mouz ale to G2 takie nieprzewidywalne.
2
Niezle.
2
@Visca_barca Indiana vs Milwaukee dajcie to
1
@MesQueUnClub96 Piekny gamer winner nad Holidayem
2
Piękny rzut
1
@MesQueUnClub96 Większy problem to jest jego kontrakt.Za ten sezon 30 baniek,za następny 30 i za 2 lata opcja zawodnika tez za 30.
1
@MesQueUnClub96 Jemu to i trudno juz przychodzi wypracowanie sobie dobrej pozycji do rzutu
2
@MesQueUnClub96 Kontuzje go dojechały.Kolana nie wytrzymują jak u Leonarda z tym ze u tego drugiego jest wysoka skala talentu.Szkoda bo Middleton bez urazów był super drugą opcją.
1
@budel17 Te wolne Giannisa to od dawna prank.Co jakiś czas zawodnicy zwracają na to uwage sędziom.Grek przesadza z tym i często przeciąga ten czas.
0
@MesQueUnClub96 Dla mnie Milwaukee ma szanse na najwiekszy choke w 1 rundzie
0
@MesQueUnClub96 No to Miami z 7 miejsca myslisz ze nie pykna Milwaukee?
0
@barcelonaLM Zverev dobrze wyglada ale gral ze sredniakami
0
@MesQueUnClub96 Zdrowi 76 nie poradzą sobie z obwodem Lillard/Beasley?Toż to tyczki dodi.
0
@MesQueUnClub96 Dlatego bedzie wyryfikacja w play offach.Dajcie im zdrowych 76 i 4:2.
1
No ten ostatni gem to tragedia.Ogólnie podanie Carlosa to jest taka losowość czasami ze szok.
0
@barcelonaLM Med broni tytułu wiec kto wie