Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
@MesQueUnClub96 Christian Bale
0
@takisobiektos Med co urządził zabawe z dojczem
3
Cos w tym jest ze Iga nie jest w stanie grac turniej po turnieju na top poziomie.
2
@JordiAlbion To dobrze tzn licze na polfinal Sinner vs Med
0
@MesQueUnClub96 Z servbotem zawsze ciezko się gra ale Dima i tak robi swoje
1
@JordiAlbion Ja widze 5:4 dla Meda
1
@FcPortoFan1999 Dima za kazdym razem pokazuje mu miejsce w szeregu więc bedzie ciezko
0
@MesQueUnClub96 To sport wiec wszystko jest mozliwe dodi
0
@MesQueUnClub96 Alcaraz vs Hubi w 1/4?
18
@HighestInTheRoom To była życiowa szansa na coś wielkiego i pewnie juz nigdy sie nie wydarzy
3
@P33ck Rogerowy backhand
3
Strach przed Dimą jest? @MesQueUnClub96
2
@macio_944 Jest tyle fajnych gier że człowiek poczeka ;v
3
@macio_944 Nie ma większych oczekiwan do innej gry niz GTA wiec nic dziwnego
5
Neymar zwiedza świat.
7
Żyj nam tenisowo długo Monflisie @mekston
7
Rączka delikatna
2
@budel17 Chyba tak jest jak mówisz ale @adi7adi8 napewno wie
3
Trener Francuza
2
@barcelonaLM Wspaniale jest go oglądac uśmiechniętego i pewnego siebie
7
Uczta tenisowa Carlosa Alcaraza Garfii
1
Nudnawy ten mecz,typowy servbot challange
5
@Kgorecki2500 Potęzny film Nolana
22
@Arden W złą strone poszedł.Ogrom piłkarzy jest którzy są czarnoskórzy a sa uwielbiani czy tam byli uwielbiani.Jego kolega starszy Marcelo z Realem był lubiany nawet przez kibiców Barcy.
0
@tomek8756 Pewnie pogram nim kilka gierek i do szafy
0
@Barcasub Czy ja wiem.Nowy York w pełnym składzie mysle ze wiele osob zaskoczy.
1
To jest własnie siła Bostonu.Derick White zawodnikiem tygodnia w konferencji wschodniej. @fart
2
@barcelonaLM Zabójcze FH Fedexa
0
@Emhyr Swietny pilkarz ale troche moze robić takiego Viniciusa bo on tez narzekal na rasizm
0
Ewentualne przyjscie Nico do Barcy moze być dosyc ciekawe.