- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1324 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1324 Culés
0
Pamiętajcie że gdyby naszych nie dało się oglądać to ok. 21-21:30 swój mecz zaczyna Hubert Hubi Hurkacz.
0
@MesQueUnClub96 Alcaraz vs Hubi w 1/4?
0
@Encore I Hubi w półfinale
0
@MesQueUnClub96 To sport wiec wszystko jest mozliwe dodi
2
@MesQueUnClub96 Jak przegra kolejny raz na Grigora,to znaczy że blok mentalny już jest zbyt wielki aby kiedykolwiek go pokonać.
1
@FcPortoFan1999 Dima za kazdym razem pokazuje mu miejsce w szeregu więc bedzie ciezko
2
@Encore To czyli pokona Dimitrova,tak samo jak Djokovicia i Alcaraza.
0
@Encore w dwóch spotkaniach mecz zakończył się TB 3 seta, raz zakończył się dwoma TB na korzyść Dimitrowa, a w ostatnim meczu Hurkacz nie grał na 100%. Nie wiem czy tak wygląda pokazywanie miejsca w szeregu
0
@MesQueUnClub96 Z servbotem zawsze ciezko się gra ale Dima i tak robi swoje
0
@FcPortoFan1999
Przecież on mentalnie nie dojeżdża a ten rok to jakas kpina a to Francuz a to Holender, a dziś Bułgar
Już nawet jako servboot nie wyrabia
0
@Monegros Wyrabia..do tiebreaków ;)