Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Bayern wraca @Comentateiro
2
@Xpert77 Bo jest po kontuzji
0
Rodrygo i cyk 2;1https://x.com/WdyAls7929/status/1777777394289463790
0
Ale golazo w srodek bramki
https://x.com/centreofmadrid/status/1777777102944940446
0
Arsenal 1:0 Sakaaa
0
Całe City.Nawet jesli maja kilku nieobecnych to i tak filozofia gry ciągle ta sama.
0
@mekston Mam nadzieje ze na Euro razem z Fernandesem pociagną ta reprezentacje
2
@Popitek12 Bernardo too strong
0
@Volk Od zawsze mówil ze swietnie sie czuje w City wiec przedluzy
1
@macio_944 Najlepsze stadiony są tych zespołów z Championship gdzie mieszkając w bloku masz full wypas widok
1
@macio_944 A pieniążków sporo wydane
0
@MesQueUnClub96 Parkiet zweryfikuje ale na papierze widze więcej atutów po stronie LAC
0
@MesQueUnClub96 Wydaje mi się ze obecny skład LAC jest duzo lepszy niz ten w którym ograli Dallas 4:3 aczkolwiek zobaczymy.
0
@MesQueUnClub96 Leonard gotowy do gry będzie najlepszym obrońcą na parkiecie i jednym z najlepszych w ataku.To duży boost.Mavs nie ma obronców na Leonarda.
3
@platki_owsiane Bo Vinicius mu nie pozwolił
2
@MesQueUnClub96 Tylko wtedy będzie taki wynik gdy wypadnie Leonard w serii
1
4:2 dla LA
2
@partymaker Wrócil dopiero po kontuzji
0
@MesQueUnClub96 @Rust_Cohle Alvarez w tym sezonie ma 3k minut co jak na zawodnika City i ich rotacje to jest olbrzymia liczba minut
1
Ciekawe ze Guardiola grał Alvarezem praktycznie wszystko a przychodzi najwazniejszy mecz sezonu i ławka.
0
@tbas Powiem tak gdy PSG nie idzie to wiem ze Mbappe nie idzie.Nie ma druzyny która jest tak uzalezniona od 1 zawodnika jak Paryż.
2
@budel17 Dopiero wrócił po kontuzji Ederson
0
@4drian0 Xavi od zawsze był zakochany w Dembele,ciekawe jak przezył jego odejscie
0
@Rewolucja123 Razem byli najlepsi.Odejdzie Mbappe i skończy sie PSG.
0
@tbas Mbappe jest ich najlepszym piłkarzem
2
@MesQueUnClub96 Kort pod Huberta
0
@tristan87 Napewno topka w Polsce
1
@Popitek12 Bernardo dzis pewnie dublecik bramek i asyst
1
@bartas97 Raczej ciężko,ostatnia faza sezonu zasadniczego gdzie kazdy daje maxa i ciezko cos przewidzieć
1
Dzis w nocy 14 meczy w NBA.Do wyboru do koloru.