La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 781 Culés

konto usunięte

0

LeBron ma swoje 27-7-7, Luka ma 28-8-8


2

@MesQueUnClub96 LeBron ma 4 pierścienie,a Luka póki co 0.Ciekawe kiedy to się zmieni :)

0

@MesQueUnClub96 warra NBA championship ring for Doncic

konto usunięte

1

@FcPortoFan1999 Ale Ty cięty na tego Doncica jesteś. Lebron swój pierwszy tytuł zdobył w dziewiątym sezonie. Luka obecnie gra swój szósty.

2

@FcPortoFan1999 Mało się o tym mówi ale LeBron był 10 razy w finałach NBA.Niektórzy nawet przez całą kariere nie maja szansy tam sie znaleść.

konto usunięte

0

@Encore I niektórzy mu te porażki w finałach wypominają, jakby to jakaś jego wina była.

konto usunięte

0

@Encore LeBron większość kariery grał w bardzo słabej konferencji wschodniej

1

@BartqRKO @MesQueUnClub96 Pech James'a polega na tym ze podczas jego kariery pojawiła sie najlepsza druzyna w historii.To GSW zabrało miano LeBronowi #1 w koszykówce.

2

@BartqRKO Nie Jestem cięty na Doncicia.Mówię tylko o fakcie dokonanym. @Encore Mimo wszystko,jest to troszkę wstydliwe że w tych 10 finałach tylko czterokrotnie wygrał..

0

@FcPortoFan1999 Finały z GSW z 2017 i 2018 były wpisane w porażke.Po prostu tam by nikt nic nie zrobił.

konto usunięte

0

@FcPortoFan1999 @Encore Czemu wstydliwe? Lepiej gdyby odpadł 6 razy w pierwszej rundzie, a na pozostałe 4 finały wszystkie 4 wygrał?

0

@Encore 2011,powinien wygrać,2015 to gdyby nie te kontuzje Irvinga i Love'a,mogło być różnie. @BartqRKO Bo jednak jak na kandydata na Goata,to troszkę jest wstydliwe przegrać 1-4 i 0-4 w finałach..

1

@FcPortoFan1999 Dlatego mówie GSW bardzo dużo zabrało z kariery LeBrona.Mysle ze jakby James miał wskazac tytuł który najbardziej waży to byłby to z 2016.

1

@Encore Mistrzostwo 2016,to było zdecydowanie najważniejsze dla LeBrona.Historyczne finały,kto wie czy nie najlepsze w historii.Nie często zdarza się wracać z 1-3 w finałach NBA..

konto usunięte

2

@FcPortoFan1999 Nie zgodzę się. To jest właśnie znak tego jak wybitnym zawodnikiem był Lebron, że w 2007 doprowadził tamtych Cavs do finału, gdzie nie mieli szans ze Spurs i to samo w 2018 przeciwko Warriors.

W 2015 zdrowie kolegów nie dopisało, w 2014 Wade był już skończony, a Bosh miał problemy z kontuzjami. W 2011 rzeczywiście zagrał bardzo słabo i w dużej mierze był powodem dla którego przegrali z Mavs. To chyba największa rysa na jego legacy.

Finał w 2017 roku to gra przeciwko najlepszej drużynie w historii koszykówki.

1

@BartqRKO Przy okazji,to cięty na Lukę nie Jestem.Lubię go oglądać w akcji.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?