Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MesQueUnClub96 No jest szansa bo Cavs wcale nie grają dużo lepiej ale przynajmniej kończą proste akcje dla nich.Dla Orlando wszystko to męczarnie.
2
Orlando gra na 30% z gry i 20% zza łuku.Dawno nie widzialem takiej biedy na parkiecie.
1
@fart Tego się obawialem ze Banchero jak nie pociągnie na jakieś 40pkt to bedzie lipa
5
@FcPortoFan1999 To pierwsze play offy dodiego
2
@barcelonaLM Młodziutki Carlitos
1
@Popitek12 Czy Bernardo odkupił winy i jest godny grać z goatem w reprezentacji?
4
@macio_944 Piękna bajka swoją droga
0
@FcPortoFan1999 Korty ziemne sa pod chokerosa
0
@MesQueUnClub96 Novak w dobrej formie tak ale reszta no nie wiem
0
Ciekawe kto będzie trzeci o ile będzie.
2
@P33ck Dzisiaj NBA wiec raczej długo nie potrwa rozejm
1
@MesQueUnClub96 Choke to był w 4 secie.Mieli 21:15 i nic tego nie usprawiedliwia.Cały sezon zmarnowali w 10minut.
0
@Rewolucja123 Tu nie ma dwumeczu?
1
DeFalco coo XD wtf
2
@P33ck Piękna sobota,piękna pogoda,grill
4
@MesQueUnClub96 czemu,kontuzja?
1
@MesQueUnClub96 Piękny sport
1
@MesQueUnClub96 Ale tak czy siak zespuli to wszystko.Mieli juz ten mecz na wyciągniecie ręki a teraz poczuty JW im nie odpuści.Klasyczny choke.
1
@MesQueUnClub96 Aaaa to mnie zaskoczyles dodi,myslalem ze tu jest system jak w pucharach
0
Alez choke Resovii i koniec marzeń o finale xd.Mieli chyba 21:16 i nagle wszystko w jednym ustawieniu padło i remis.
2
@kamiVeB Boston 4:1,NYC 4:3,Indiana 4;2,Cavs 4:2,OKC 4:2,Denver 4:1,Suns 4:2 i LAC 4:3.
0
Szacun dla Rzeszowa za to jaką siatkówke dzisiaj grają.Jak awansują do finału mistrzostw Polski kosztem Jastrzębskiego to bedzie niezła niepodzianka.
22
@arasz1819 Moim zdaniem zostawił ją bo zmienila się w inna osobą jaką pozn ał.Polityka tu nic nie miała.
0
@MesQueUnClub96 Jedyna szansa dla Mavs to brak KL
1
@MesQueUnClub96 Donovan byłby łatwiejszy do sciagniecia bo w 2025 konczy mu sie kontrakt a Trae niestety do 2027
2
Mógłby do San Antonio.Tam jego braki w obronie i tak by pokrył Victor a zdrowy Trae w ataku zrobi robote.
0
@mekston No raczej RG nie dla hiszpańskiej ziemii.Byłbym zdziowiony gdyby Carlos a juz nie mówiąc o Rafie coś tu zdziałali.
2
@VegetaPolska No skoro gra tyle lat juz w Realu to chyba logiczne ze tak
0
@MesQueUnClub96 Hubert nie ma nic do zyskania w takim meczu bo jak przegra to bedzie to lekko upokarzające ze nie wygrał z Nadalem na jednej nodze a jak wygra no to cóz pokonał po prime Rafe xD
1
@takisobiektos Nie wiem czy mozemy od niego oczekiwać więcej.Gdyby był ciut bardziej zdrowszy to wiadomo kto by ten turniej wygrał.Niech próbuje łapac jakiś rytm i zobaczymy.