3

Jesli zagra @mekston @barcelonaLM


2

@HighestInTheRoom Sentino tak ale Sebastian juz nie

0

@BartqRKO Wemby jest w top3 kosztem Davisa a gra w najgorszej drużynie w Nba obok Detroit

0

@MesQueUnClub96 Moim zdaniem Gobert,AD i na 3 Victor/Adebayo.

1

Brak top3 dla Davisa jest trochę nieporozumieniem.

5

@MesQueUnClub96 Do wora

0

SGA MVP.


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Dame w 1 polowie.Kosmoos.


0

A to pierwszy sezon Wembiego.


0

@MesQueUnClub96 Kyrie to zagrał masterclass w drugiej polowie a ogolnie 31p na 10/18 z gry.To poziom KD z wczoraj więc niezle.

10

Niezła faza.Przeprosić bo ktoś się spłakał.Słabo Araujo.

2

@JordiAlbion Za Realem tez jest i ciekawostka jego wujek grał w Barcelonie Miguel Nadal

3

@Pawel13sz Rafa to za Majorką

1

@barcelonaLM Carlitos swiezy fresh fryzurka,teraz tylko grać

3

Chorwat to definicja solidności.Nigdy nie bedzie klasowym graczem ale zawsze swoje zrobi.


2

@takisobiektos @fart No tak naprawde wygrali dosyc latwo bez swojego najlepszego zawodnika

1

@fart Mocarna obrona w 1 polowie i bezradnosc Mavs zrobiły ten mecz

4

Mozna juz powiedziec ze pierwszy mecz dla Clippers.Tak naprawde od początku do końca byli duzo lepszą druzyną.Następny mecz w srode o 4 w nocy naszego czasu.
@fart @BartqRKO @takisobiektos

1

@macio_944 Ta druzyna go zabije

2

Piękna koszykówka.


1

Kyrie piękna ta druga połowa.Ciągnie ten wynik jakkolwiek dziwnie by to nie zabrzmiało.

0

@MesQueUnClub96 Po meczu i powinnien dac im odpoczac

1

George jaką chcice ma dziś na power dunka.

1

Doncic jaki rage

2

@macio_944 Indywidualne błędy pogrążają druzyne.Niezły dwumecz PSG-Real od Cancelo.

0

@MesQueUnClub96 Irving w sumie tylko

2

Zabawa Clippers trwa w najlepsze

1

@barcelonaLM Jude walczy o ZP z Mbappe

4

Pedri fizycznie czasami wyglada jakby w kopalni robił cały tydzien

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?