Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Jesli zagra @mekston @barcelonaLM
2
@HighestInTheRoom Sentino tak ale Sebastian juz nie
0
@BartqRKO Wemby jest w top3 kosztem Davisa a gra w najgorszej drużynie w Nba obok Detroit
0
@MesQueUnClub96 Moim zdaniem Gobert,AD i na 3 Victor/Adebayo.
1
Brak top3 dla Davisa jest trochę nieporozumieniem.
5
@MesQueUnClub96 Do wora
0
SGA MVP.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Dame w 1 polowie.Kosmoos.
0
A to pierwszy sezon Wembiego.
0
@MesQueUnClub96 Kyrie to zagrał masterclass w drugiej polowie a ogolnie 31p na 10/18 z gry.To poziom KD z wczoraj więc niezle.
10
Niezła faza.Przeprosić bo ktoś się spłakał.Słabo Araujo.
2
@JordiAlbion Za Realem tez jest i ciekawostka jego wujek grał w Barcelonie Miguel Nadal
3
@Pawel13sz Rafa to za Majorką
1
@barcelonaLM Carlitos swiezy fresh fryzurka,teraz tylko grać
3
Chorwat to definicja solidności.Nigdy nie bedzie klasowym graczem ale zawsze swoje zrobi.
2
@takisobiektos @fart No tak naprawde wygrali dosyc latwo bez swojego najlepszego zawodnika
1
@fart Mocarna obrona w 1 polowie i bezradnosc Mavs zrobiły ten mecz
4
Mozna juz powiedziec ze pierwszy mecz dla Clippers.Tak naprawde od początku do końca byli duzo lepszą druzyną.Następny mecz w srode o 4 w nocy naszego czasu.
@fart @BartqRKO @takisobiektos
1
@macio_944 Ta druzyna go zabije
2
Piękna koszykówka.
1
Kyrie piękna ta druga połowa.Ciągnie ten wynik jakkolwiek dziwnie by to nie zabrzmiało.
0
@MesQueUnClub96 Po meczu i powinnien dac im odpoczac
1
George jaką chcice ma dziś na power dunka.
1
Doncic jaki rage
2
@macio_944 Indywidualne błędy pogrążają druzyne.Niezły dwumecz PSG-Real od Cancelo.
0
@MesQueUnClub96 Irving w sumie tylko
2
Zabawa Clippers trwa w najlepsze
1
@barcelonaLM Jude walczy o ZP z Mbappe
4
Pedri fizycznie czasami wyglada jakby w kopalni robił cały tydzien