Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MesQueUnClub96 Odkuli się na troszke z 68 na 73.
1
W sumie Dallas jeszcze moze spieprzyc ten mecz a mieli wszystko
1
@MesQueUnClub96 Dzisiaj i tak jest swoja gorszą wersją wiec straty by nie było
2
@Pawci023x No wygrają serie z Orlando i na tym się zakończy raczej
2
@MesQueUnClub96 Zawodnikiem zawsze był srednim.Taki starter/zawodnik z ławki.Potrafi wszystko po trochu ale nic na wybitnym poziomie.
2
@MesQueUnClub96 Piękne wsady kiedyś robił na konkursach wsadów.
1
Niezły wjazd.
1
@MesQueUnClub96 Nie ma czasu odpoczywac,trzeba grac
1
Kazdy uraz Luki kończy tą serie tak naprawde
3
@MesQueUnClub96 Kolano się odezwało chyba
5
I cyk Hali na zwycięstwo.
5
Middleton znowu z trójką XD
2
@fart Rzut wolny Siakama... w koncówce
7
Ale trójka od Middletona wow
2
@fart Maja szczęscie ze Giannis nie moze grac
1
@Emhyr A i tak ludzie wyzywają Tomka w co drugim meczu że jest z Madrytu
0
@arasz1819 Camavinga to chyba twój ulubiony plejer z Realu co Araszu
6
No i super.
0
@Emhyr No Frenkie miał być kimś takim
0
@Mixtape Ale nie w Realu.Nie dadzą mu tam grać.
1
@Emhyr Mam złudną nadzieje ze w next sezonie będzie solidny defensywny pomocnik a przed nimi Gavi i Pedri w formie
2
@Emhyr Raczej Frenkie bo Bernardo to zawodnik do pierwszego składu na PS a tam niech Yamal się rozwija
2
@Radioactive9705 Z @MesQueUnClub96 obejrzałbym mecz Carlosa Alcaraza z Novakiem Djokoviciem z Wimbledonu poprzedniego roku i przy okazji zjadł obiad
5
Nikola Jokić katem Lakers.
1
@fart Nie widze jak Milwaukee pokonuje Indianie
1
Plotki sa że Giannis może nie wrócic na ta serie.
0
@Nikarams Chcesz uznac oczywisty faul?
2
Jest i on
1
@Pawci023x Fani Barcelony by go nie znieśli.Bruno ma swój charakterek ale mało który zawodnik wkłada tyle serca w mecze co on.Mysle ze to głowny problem Manchesteru ze nie ma tam ambicji i zaangazowania.
1
@barcelonaLM W lepszym zespole więcej by się o nim mówiło.Ten zespół zabija jego ambicje i umiejętnośći.