1

@MesQueUnClub96 Odkuli się na troszke z 68 na 73.

1

W sumie Dallas jeszcze moze spieprzyc ten mecz a mieli wszystko

1

@MesQueUnClub96 Dzisiaj i tak jest swoja gorszą wersją wiec straty by nie było

2

@Pawci023x No wygrają serie z Orlando i na tym się zakończy raczej

2

@MesQueUnClub96 Zawodnikiem zawsze był srednim.Taki starter/zawodnik z ławki.Potrafi wszystko po trochu ale nic na wybitnym poziomie.

2

@MesQueUnClub96 Piękne wsady kiedyś robił na konkursach wsadów.

1

Niezły wjazd.


1

@MesQueUnClub96 Nie ma czasu odpoczywac,trzeba grac

1

Kazdy uraz Luki kończy tą serie tak naprawde


3

@MesQueUnClub96 Kolano się odezwało chyba

5

I cyk Hali na zwycięstwo.


5

Middleton znowu z trójką XD

2

@fart Rzut wolny Siakama... w koncówce

7

Ale trójka od Middletona wow

2

@fart Maja szczęscie ze Giannis nie moze grac

1

@Emhyr A i tak ludzie wyzywają Tomka w co drugim meczu że jest z Madrytu

0

@arasz1819 Camavinga to chyba twój ulubiony plejer z Realu co Araszu

6

No i super.


0

@Emhyr No Frenkie miał być kimś takim

0

@Mixtape Ale nie w Realu.Nie dadzą mu tam grać.

1

@Emhyr Mam złudną nadzieje ze w next sezonie będzie solidny defensywny pomocnik a przed nimi Gavi i Pedri w formie

2

@Emhyr Raczej Frenkie bo Bernardo to zawodnik do pierwszego składu na PS a tam niech Yamal się rozwija

2

@Radioactive9705 Z @MesQueUnClub96 obejrzałbym mecz Carlosa Alcaraza z Novakiem Djokoviciem z Wimbledonu poprzedniego roku i przy okazji zjadł obiad

5

Nikola Jokić katem Lakers.


1

@fart Nie widze jak Milwaukee pokonuje Indianie

1

Plotki sa że Giannis może nie wrócic na ta serie.


0

@Nikarams Chcesz uznac oczywisty faul?

2

Jest i on


1

@Pawci023x Fani Barcelony by go nie znieśli.Bruno ma swój charakterek ale mało który zawodnik wkłada tyle serca w mecze co on.Mysle ze to głowny problem Manchesteru ze nie ma tam ambicji i zaangazowania.

1

@barcelonaLM W lepszym zespole więcej by się o nim mówiło.Ten zespół zabija jego ambicje i umiejętnośći.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?