0

Kiepski wynik dla Bayernu jak tak to się skończy.Jechac do Hiszpanii bez zaliczki to lipna sprawa.

4

@tbas Mbappe wygra ZP

1

Aj szkoda tego gema Nadala.Spokojnie mógł łamać Czecha.

2

Kto by pomyślał ze te największe talenty są/były z bundesligi czyli Wirtz,Musiala i Jude.

1

@macio_944 Real dopiero jak odpadnie to bedzie mozna uznac ze koniec

7

A Kane 43 bramka w 43 meczu w tym sezonie.I to jest jego debiut w nowym klubie.Crack.

0

4

Moze on wynagrodzi wieczór @mekston


4

@Mario96w Jesli Borussia awansuje to wiadomo jak to sie skonczy

0

@macio_944 I zobacz nikogo z nich tu nie ma.Czasami trzeba schować dume i zagrac prymitywnie i wygrać puchar.Okrutne ale tak jest.

1

@macio_944 Real gra po to by wygrywać a reszta niestety po to by dobrze się pokazać

0

@mekston 3x król strzelców why not

5

0

Ponawiam tylko PSG moze pokonac Real @mekston

3

@PatrychoO Zaraz się zaczyna Coventry vs Ipswich o awans do Premier League

1

Jeden gem i Felix melduje się w 1/4.Słabiutka koncówka Ruuda i oddanie podania.

3

@MesQueUnClub96 Chłop co odgapia od @macio_944

1

@agaFCB Bedzie ciężko.Dzien po dniu Rafa jeszcze nie grał.

0

@Popitek12 Dlaczego Hurkacz odpadł z Taylorem?

2

@mekston Szkoda ze nie mógł zagrac w Monte Carlo i Barcelonie.Pewnie fajne wyniki by wpadły.

1

@mekston Oj tak.Masters 3x z rzędu to szaleństwo.

4

Bicie rekordów w wieku 20 lat zawsze imponuje. @mekston @agaFCB @barcelonaLM


1

@mekston No napewno.Ruud to clay zawodowiec a Felix mimo wszystko nie ma tego czegoś

0

Felix w 1/4 dużego turnieju to by była niespodzianka spora.Jest na dobrej drodze Kanadyjczyk.

2

@blakkudium Ten skład Realu zawsze jakos wydaje się taki sredni ale boisko weryfikuje na korzysc białych.

1

La bamba szkalowała tak Tuchela a fakty sa takie ze to on jest w półfinale LM a nie Guardiola czy Arteta.Lige przegrał ale z takim rywalem to nie jest wstyd przegrać.Szkoda ze nie obejmie Barcelony.

4

Gdzie jak nie w domu robić takie wyniki. @mekston @barcelonaLM


1

Ależ dzisiaj Carlos zawala kluczowe pilki.No z 3:0 na 3:4..

0

Ledwo ten gemik wyciagniety.

0

@mekston Zdecydowanie tam bylo 40;0?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?