Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kiepski wynik dla Bayernu jak tak to się skończy.Jechac do Hiszpanii bez zaliczki to lipna sprawa.
4
@tbas Mbappe wygra ZP
1
Aj szkoda tego gema Nadala.Spokojnie mógł łamać Czecha.
2
Kto by pomyślał ze te największe talenty są/były z bundesligi czyli Wirtz,Musiala i Jude.
1
@macio_944 Real dopiero jak odpadnie to bedzie mozna uznac ze koniec
7
A Kane 43 bramka w 43 meczu w tym sezonie.I to jest jego debiut w nowym klubie.Crack.
0
Simeone ma chyba dosyć futbolu
https://x.com/SkySportsTennis/status/1785400714321142011
4
Moze on wynagrodzi wieczór @mekston
4
@Mario96w Jesli Borussia awansuje to wiadomo jak to sie skonczy
0
@macio_944 I zobacz nikogo z nich tu nie ma.Czasami trzeba schować dume i zagrac prymitywnie i wygrać puchar.Okrutne ale tak jest.
1
@macio_944 Real gra po to by wygrywać a reszta niestety po to by dobrze się pokazać
0
@mekston 3x król strzelców why not
5
Real w swoim żywiole
https://x.com/chieftadic10fb/status/1785390944004542590
0
Ponawiam tylko PSG moze pokonac Real @mekston
3
@PatrychoO Zaraz się zaczyna Coventry vs Ipswich o awans do Premier League
1
Jeden gem i Felix melduje się w 1/4.Słabiutka koncówka Ruuda i oddanie podania.
3
@MesQueUnClub96 Chłop co odgapia od @macio_944
1
@agaFCB Bedzie ciężko.Dzien po dniu Rafa jeszcze nie grał.
0
@Popitek12 Dlaczego Hurkacz odpadł z Taylorem?
2
@mekston Szkoda ze nie mógł zagrac w Monte Carlo i Barcelonie.Pewnie fajne wyniki by wpadły.
1
@mekston Oj tak.Masters 3x z rzędu to szaleństwo.
4
Bicie rekordów w wieku 20 lat zawsze imponuje. @mekston @agaFCB @barcelonaLM
1
@mekston No napewno.Ruud to clay zawodowiec a Felix mimo wszystko nie ma tego czegoś
0
Felix w 1/4 dużego turnieju to by była niespodzianka spora.Jest na dobrej drodze Kanadyjczyk.
2
@blakkudium Ten skład Realu zawsze jakos wydaje się taki sredni ale boisko weryfikuje na korzysc białych.
1
La bamba szkalowała tak Tuchela a fakty sa takie ze to on jest w półfinale LM a nie Guardiola czy Arteta.Lige przegrał ale z takim rywalem to nie jest wstyd przegrać.Szkoda ze nie obejmie Barcelony.
4
Gdzie jak nie w domu robić takie wyniki. @mekston @barcelonaLM
1
Ależ dzisiaj Carlos zawala kluczowe pilki.No z 3:0 na 3:4..
0
Ledwo ten gemik wyciagniety.
0
@mekston Zdecydowanie tam bylo 40;0?