0

@MesQueUnClub96 Giannis wydaje sie ze jest wierny Milwaukee

0

@MesQueUnClub96 Nie ma centrów którzy zrobią roznice i sa dostepni na rynku.Mozna było marzyc o Embiidzie ale po tej serii napewno nigdy nie zagra w NYC.

0

@MesQueUnClub96 Ale NYC moze chcieć.Wymiana za Randle i picki to mógłby byc strzał w 10.

0

Ależ to byłby dziwny transfer ale jest to w zasięgu NYC.Mają swoje picki i ludzi do wymiany.


1

@Barcanajlepszyteam Jego zachowanie na korcie często mnie nie przekonuje.Prowokowanie publicznosci,granie w te swoje gierki itd.Nie neguje tego ze nie pomagał młodym ale moim zdaniem często zachowywał się jak buc.

1

@Barcanajlepszyteam Wiedzialem ze was wyciągne xD

3

Komentarz usunięty

3

Jeszcze gifta dostał od Rafy.Piękne życie. @mekston @barcelonaLM


4

Legnda hiszpańskiego tenisa Rafael Nadal

8

@MesQueUnClub96 Przeciez to co napisales jest tak glupie..Nadal w tym roku zagral kilka meczy,jest po rocznej przerwie,ma 38 lat i 10 operacji na koncie

1

Bardzo ciężko sie tak gra.Bez serwisu wiec trzeba dolozyc z innych elementów a to kosztuje duzo sil.

1

Totalnie Rafix nie ma podania,oj ciezko.

5

Rafa wrocil z 1:4...dusza walczaka została.

1

@P33ck Zalezy czy Salah zostanie

2

Majorka górą i 6:1 dla Nadala w pierwszym secie.Przyjemny,letni meczyk.

6

Zawsze piękny był forehnad Rafy na mączce.Chyba nikt nie zagrywal aż tak kątowych uderzen jak Rafix.

5

@MesQueUnClub96 Jakby z Hubercikiem grał to byś nawijał ze to specjalista od claya,oj dodi

4

@mekston Wielki gracz

1

@HighestInTheRoom Ciekawe ile w tym prawdy że na czynsz nie miał.W sumie nie zdziwiłbym się jakby tak było XD

0

Fantastyczna seria z Phoenix.I te 44% zza łuku robi wrażenie gdzie rzut z dystansu nie jest najmocniejszą stroną Anta.


2

Juz za 30min Rafix po raz trzeci na korcie. @mekston


1

@MesQueUnClub96 Znowu odpadnie?

0

Ant x Michael

4

Minnesota wysyła Phoenix na wakacje z wynikiem 4:0 a Devin Booker dał maxa w tym meczu co miał.Ciężkie lato przed Suns.


6

Dla takich ludzi jak on płaci się za bilety by móc go oglądać.Kiedys był Michael Jordan a dzis jest Anthony Edwards.Nie ma jeszcze tych osiągnieć ale jego ambicja i wola walki jest tam gdzie trzeba. @Comentateiro


1

@barcelonaLM Nie mozemy stracic dodiego

4

Ależ broda skuteczny do bólu.Dawno nie widzialem u niego takich %.Wycisnął ten mecz do maxa.


1

@fart Niesamowity rzut po pięknym step backu

1

@barcelonaLM Paul George bedzie się snil dziś Dallas

4

Po raz kolejny Doncic zza łuku jest mierny i dzis 1/8.Od goscia kalibru MVP mozna wymagać ciut więcej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?