Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub96 Giannis wydaje sie ze jest wierny Milwaukee
0
@MesQueUnClub96 Nie ma centrów którzy zrobią roznice i sa dostepni na rynku.Mozna było marzyc o Embiidzie ale po tej serii napewno nigdy nie zagra w NYC.
0
@MesQueUnClub96 Ale NYC moze chcieć.Wymiana za Randle i picki to mógłby byc strzał w 10.
0
Ależ to byłby dziwny transfer ale jest to w zasięgu NYC.Mają swoje picki i ludzi do wymiany.
1
@Barcanajlepszyteam Jego zachowanie na korcie często mnie nie przekonuje.Prowokowanie publicznosci,granie w te swoje gierki itd.Nie neguje tego ze nie pomagał młodym ale moim zdaniem często zachowywał się jak buc.
1
@Barcanajlepszyteam Wiedzialem ze was wyciągne xD
3
Komentarz usunięty
3
Jeszcze gifta dostał od Rafy.Piękne życie. @mekston @barcelonaLM
4
Legnda hiszpańskiego tenisa Rafael Nadal
8
@MesQueUnClub96 Przeciez to co napisales jest tak glupie..Nadal w tym roku zagral kilka meczy,jest po rocznej przerwie,ma 38 lat i 10 operacji na koncie
1
Bardzo ciężko sie tak gra.Bez serwisu wiec trzeba dolozyc z innych elementów a to kosztuje duzo sil.
1
Totalnie Rafix nie ma podania,oj ciezko.
5
Rafa wrocil z 1:4...dusza walczaka została.
1
@P33ck Zalezy czy Salah zostanie
2
Majorka górą i 6:1 dla Nadala w pierwszym secie.Przyjemny,letni meczyk.
6
Zawsze piękny był forehnad Rafy na mączce.Chyba nikt nie zagrywal aż tak kątowych uderzen jak Rafix.
5
@MesQueUnClub96 Jakby z Hubercikiem grał to byś nawijał ze to specjalista od claya,oj dodi
4
@mekston Wielki gracz
1
@HighestInTheRoom Ciekawe ile w tym prawdy że na czynsz nie miał.W sumie nie zdziwiłbym się jakby tak było XD
0
Fantastyczna seria z Phoenix.I te 44% zza łuku robi wrażenie gdzie rzut z dystansu nie jest najmocniejszą stroną Anta.
2
Juz za 30min Rafix po raz trzeci na korcie. @mekston
1
@MesQueUnClub96 Znowu odpadnie?
0
Ant x Michael
4
Minnesota wysyła Phoenix na wakacje z wynikiem 4:0 a Devin Booker dał maxa w tym meczu co miał.Ciężkie lato przed Suns.
6
Dla takich ludzi jak on płaci się za bilety by móc go oglądać.Kiedys był Michael Jordan a dzis jest Anthony Edwards.Nie ma jeszcze tych osiągnieć ale jego ambicja i wola walki jest tam gdzie trzeba. @Comentateiro
1
@barcelonaLM Nie mozemy stracic dodiego
4
Ależ broda skuteczny do bólu.Dawno nie widzialem u niego takich %.Wycisnął ten mecz do maxa.
1
@fart Niesamowity rzut po pięknym step backu
1
@barcelonaLM Paul George bedzie się snil dziś Dallas
4
Po raz kolejny Doncic zza łuku jest mierny i dzis 1/8.Od goscia kalibru MVP mozna wymagać ciut więcej.