La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1436 Culés

6

Dla takich ludzi jak on płaci się za bilety by móc go oglądać.Kiedys był Michael Jordan a dzis jest Anthony Edwards.Nie ma jeszcze tych osiągnieć ale jego ambicja i wola walki jest tam gdzie trzeba. @Comentateiro


1

@Encore Dobrze, że mnie wywołałeś. Takie emocje we mnie budził Jordan (coś jak Messi w futbolu) i potem młody Kobe Bryant. Po Kobe było widać już jako 20-latku, że to nie kolejny fałszywy Jordan, tylko wielki format. Oczywiście z poziomem MJ się nie zrównał, ale zawsze budził ekscytację.

Jednak w Edwardsie widzę lepszy materiał niż w Kobe. Moim zdaniem porusza się jeszcze lepiej, czasami mam wrażenie, że to pan z 23 na plecach. Jest już lepszy niż Jordan w rzucie z dystansu, ale to wynik szkolenia w tych czasach, i w mojej ocenie więcej widzi. To jest dopiero 22-latek, a zagrał jak Jordan z play-offs, którego nazywano Mr 40, ponieważ rzucał ponad 40 punktów w ważnych meczach.

Niech młodemu nie odbije palma, niech pracuje nad mentalem, a widzę, że jest na miejscu, a sukcesy same przyjdą

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?