2

No nie mówcie ze Hubert Hurkacz znów odpadł z gościem z top25 pierwszym jakim gra na mączce..i to jeszcze z Taylorem.Kiedy Hubi pokona jakiegoś dobrego rywala o to jest pytanie. @mekston

4

@MesQueUnClub96 I dobrze,oglądaj tych swoich paletkarzy

0

@PatrychoO Srednie jak dla mnie.Wole klasyczne czyli czerwony i biały.

3

Boston w pigułce.Nagle sobie Derrick White gra jak super gwiazda NBA. @fart @zadafcb


1

Nowa moda w Oklahomie


2

@mekston @Lionel_Messi10 Raczej Dovbyk z Girony

1

@barcelonaLM Carlitos chyba kolo 16

0

@tristan87 Są głosy by go sprzedac

5

Lewy musi zostać i takie są fakty.Nie ma lepszych od niego a i tak już zbyt dużych pieniędzy nie otrzyma Barca za niego.

14

1

Na Lewego mozna narzekac ale i tak zawsze lepszy będzie niz Ferran i Nazario z ławki.

2

1

@abram3k I tak zostanie pewnie

0

Myślałem ze tylko Onana czaruje przed bramką w Manchesterze a tu jednak Mareczek też lubi brazylie zagrać.Ale on naszczęscie dał tyle temu klubowi ze jego babole mozna wybaczyc.

2

0

@agaFCB Szkoda ze Nadal tak pozno

0

@MesQueUnClub96 Giannis wydaje sie ze jest wierny Milwaukee

0

@MesQueUnClub96 Nie ma centrów którzy zrobią roznice i sa dostepni na rynku.Mozna było marzyc o Embiidzie ale po tej serii napewno nigdy nie zagra w NYC.

0

@MesQueUnClub96 Ale NYC moze chcieć.Wymiana za Randle i picki to mógłby byc strzał w 10.

0

Ależ to byłby dziwny transfer ale jest to w zasięgu NYC.Mają swoje picki i ludzi do wymiany.


1

@Barcanajlepszyteam Jego zachowanie na korcie często mnie nie przekonuje.Prowokowanie publicznosci,granie w te swoje gierki itd.Nie neguje tego ze nie pomagał młodym ale moim zdaniem często zachowywał się jak buc.

1

@Barcanajlepszyteam Wiedzialem ze was wyciągne xD

3

Komentarz usunięty

3

Jeszcze gifta dostał od Rafy.Piękne życie. @mekston @barcelonaLM


4

Legnda hiszpańskiego tenisa Rafael Nadal

8

@MesQueUnClub96 Przeciez to co napisales jest tak glupie..Nadal w tym roku zagral kilka meczy,jest po rocznej przerwie,ma 38 lat i 10 operacji na koncie

1

Bardzo ciężko sie tak gra.Bez serwisu wiec trzeba dolozyc z innych elementów a to kosztuje duzo sil.

1

Totalnie Rafix nie ma podania,oj ciezko.

5

Rafa wrocil z 1:4...dusza walczaka została.

1

@P33ck Zalezy czy Salah zostanie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?