Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
No nie mówcie ze Hubert Hurkacz znów odpadł z gościem z top25 pierwszym jakim gra na mączce..i to jeszcze z Taylorem.Kiedy Hubi pokona jakiegoś dobrego rywala o to jest pytanie. @mekston
4
@MesQueUnClub96 I dobrze,oglądaj tych swoich paletkarzy
0
@PatrychoO Srednie jak dla mnie.Wole klasyczne czyli czerwony i biały.
3
Boston w pigułce.Nagle sobie Derrick White gra jak super gwiazda NBA. @fart @zadafcb
1
Nowa moda w Oklahomie
2
@mekston @Lionel_Messi10 Raczej Dovbyk z Girony
1
@barcelonaLM Carlitos chyba kolo 16
0
@tristan87 Są głosy by go sprzedac
5
Lewy musi zostać i takie są fakty.Nie ma lepszych od niego a i tak już zbyt dużych pieniędzy nie otrzyma Barca za niego.
14
Wow ale szef
https://x.com/FootColic/status/1785052209517875371
1
Na Lewego mozna narzekac ale i tak zawsze lepszy będzie niz Ferran i Nazario z ławki.
2
Miec pretensje to sędziego Xd
https://x.com/page_trudy16226/status/1785031605448269999
1
@abram3k I tak zostanie pewnie
0
Myślałem ze tylko Onana czaruje przed bramką w Manchesterze a tu jednak Mareczek też lubi brazylie zagrać.Ale on naszczęscie dał tyle temu klubowi ze jego babole mozna wybaczyc.
2
Messiego chce udawac https://x.com/centregoals/status/1785028973510189064
0
@agaFCB Szkoda ze Nadal tak pozno
0
@MesQueUnClub96 Giannis wydaje sie ze jest wierny Milwaukee
0
@MesQueUnClub96 Nie ma centrów którzy zrobią roznice i sa dostepni na rynku.Mozna było marzyc o Embiidzie ale po tej serii napewno nigdy nie zagra w NYC.
0
@MesQueUnClub96 Ale NYC moze chcieć.Wymiana za Randle i picki to mógłby byc strzał w 10.
0
Ależ to byłby dziwny transfer ale jest to w zasięgu NYC.Mają swoje picki i ludzi do wymiany.
1
@Barcanajlepszyteam Jego zachowanie na korcie często mnie nie przekonuje.Prowokowanie publicznosci,granie w te swoje gierki itd.Nie neguje tego ze nie pomagał młodym ale moim zdaniem często zachowywał się jak buc.
1
@Barcanajlepszyteam Wiedzialem ze was wyciągne xD
3
Komentarz usunięty
3
Jeszcze gifta dostał od Rafy.Piękne życie. @mekston @barcelonaLM
4
Legnda hiszpańskiego tenisa Rafael Nadal
8
@MesQueUnClub96 Przeciez to co napisales jest tak glupie..Nadal w tym roku zagral kilka meczy,jest po rocznej przerwie,ma 38 lat i 10 operacji na koncie
1
Bardzo ciężko sie tak gra.Bez serwisu wiec trzeba dolozyc z innych elementów a to kosztuje duzo sil.
1
Totalnie Rafix nie ma podania,oj ciezko.
5
Rafa wrocil z 1:4...dusza walczaka została.
1
@P33ck Zalezy czy Salah zostanie