La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1529 Culés

2

No to Pacers - Bucks 1:1 chyba że nagle niesamowity comeback sie zrobi;

1

@takisobiektos Indiana wezmie tą serie jak Giannis nie wróci szybko

konto usunięte

0

@takisobiektos Poza Lillardem w Bucks nie ma kto grać. Middleton to już zupełnie nie to co w 2021 roku

0

@Encore Lillard sie wystrzeliwuje w 2 kwarty i jest problem;

konto usunięte

2

@Encore Jak Haliburton będzie oddawał mniej rzutów niż Obi Toppin to życzę im powodzenia jak Antek wróci.

1

@BartqRKO Chociaz 12 asyst troche to wybacza

konto usunięte

0

@Encore no ale najlepszy zawodnik drużyny nie powinien mieć więcej asyst niż punktów

0

@MesQueUnClub96 Pytanie czy on nadal jest najlepszy bo to Siakam jest #1

2

@Encore Nie powiedziałbym że to jakoś bardzo wybacza, chłop grając po 35+minut nie może robic 12pkt, nawet jeśli dołoży 12 asyst.

konto usunięte

0

@Encore nawet jak tak to druga opcja

1

@takisobiektos U siebie moze się odbuduje i będzie wiecej rzucał.Dzis tylko 10 rzutów oddał więc no malutko.

konto usunięte

1

@MesQueUnClub96 Haliburton nie jest drugą opcją. Przecież w styczniu ludzie uważali go za TOP5 zawodników ligi xd Później kontuzja i trochę o nim zapomniano. Pomimo tego i tak pewnie będzie w trzecim składzie All-NBA.

konto usunięte

0

@BartqRKO no Enkor pisze że Siakam to 1 wybór

0

@MesQueUnClub96 W play offach zdecydowanie obecnie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?