Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@clyde Vegeta pewnie jest
1
@mekston Ogólnie narracja obecna jest taka ze Nico Williams jest na poziomie Mbappe.Francuz ma gorszy okres ale i tak większość przy nim to pachołki.
1
@mekston Miała ale nie pokazała zbyt wiele.Jak na mistrzów i vice mistrzósw swiata z 2018 i 2022 to dosyc blado.
1
@Przemek2323 Moim zdaniem Portugalia gra lepszy turniej niz Francja.Portugalia przynajmniej strzelila na tym turnieju bramki z gry.Francja tylko samobóje i karnego.
1
@Comentateiro Nie ma co się oszukiwac ale nawet Bernardo czy mój Bruno nikogo nie obchodzi ale taki Ronaldo zawsze budził i budzi emocje.Ma coś w sobie.
3
Dopóki Hurkacz nie nauczy się grać w roli faworyta to ciężko będzie mu się grać.Raczej powinien to odrobić ale nie widzę jak on robi półfinał na wielkim szlemie.Raz mu się udało ale obecnie mam wrażenie może odpaść z kazdym i nie będzie to jakies zdziwienie.
9
Trochę jak Jeremy Sochan.Bardzo ciężko nie lubić takich ludzi.Zawsze pozytywni i bije od nich dobra energia.
1
W tamtym momencie nie wyglądało to aż tak zle a kto mógł przewidzieć ze SGA będzie takim koksem na poziomie kandydata na MVP.
1
@Kapitan hawk Pewnie podobnie by grali to co Słowenia.Reprezentacje tego typu musza tak grac tzn twarda defensywa,liczyc na trochę szczęscia i wykorzystac to co los da a los im dał bo Ronaldo zmarnował karnego a ich napastnik dostał nie setke a dwusetke.No musi to trafic a pobiegl i zamknal oczy i palnął.
4
@Kapitan hawk Od początku meczu nie czułem w nim potencjału na kogos kto moze zdecydować o losach meczu.Swoją droga wyceniany jest na 60-70 mln.
2
@barcelonaLM A wystarczyło by Robert nie trafił karnego i Francja miałaby drabinke marzen i Portugalia z Austrią pewnie w 1/4
8
@barcelonaLM Pod względem marketingowym to mógłby być mecz dekady ale nie widze Portugalii z pucharem
5
@szymek029 Powinien odpuscic wolne.Na ostatnie 60 wolnych trafił 1.Po prostu juz nie siedzi.Jest Bernardo i Bruno którzy maja dobrze ulozoną stope i moga cos z tego zrobić.Szkoda tracic szans.
1
@barcelonaLM Po drabince typowałem final Francja vs Anglia i tego się trzymam.Francuzi mimo ze poki co stypa to oni sa druzyną turniejową + Mbappe odpali raczej w koncu.
8
Cancelo mial jednego babola ale w ataku czasami był jednoosobową armią Portugalii.W sumie boki Portugalii czyli Mendes i Cancelo trzymały ten mecz w ataku.
4
@tristan87 W sumie nie jest łatwo tak o się rozpłakać a przynajmniej mi.Może faktycznie poczuł że odpada z turnieju chociaz jest druga czesc dogrywki.Ludzki umysł nigdy nie zostanie do końca zbadany.
1
@Popitek12 A jak odpadnie w pierwszych rundach to co będzie?
1
@Popitek12 Ale mówiles popitek ze Garrosa wygra a no nie widzialem go z pucharem
3
@Popitek12 Hubert final Wimbledonu?
1
@Herato @macio_944 Ogolnie strasznie podobny przebieg meczu dla bramkarza.Rywal ma sete na wage wygranego meczu i obrony Emiego i Costy i MVP rzutów karnych.Historia lubi się powtarzac.
1
@mekston Przez 5 dni nie oglądalem nic ani nie czytalem i jest tyle do nadrobienia informacji ze szok
3
JT z największym kontraktem w historii NBA @fart @zadafcb
1
@mekston Widzialem szlagier Beret vs Sinner na papierze
1
No własnie.
0
@mekston Ogladales Carlosa?
4
Dla widowiska dobrze ze Portugalia awansowała.Potężne ćwiercfinaly na papierze się szykują.Słowenia pewnie by postawila busa i Francja by wygrala po jakimś babolu.
1
Prawda jest taka ze Sesko zabrał awans Słowenii.Mógł zrobic wszystko a zagrał ta akcje jakby byl z ekstraklapy,
0
@FcPortoFan1999 Topka bramkarz
0
Bruno to szef w karnych
1
@macio_944 Costa to MVP portugalii