6

@sintesox Na moje oko myślał że może ugra jakoś tego seta i potem wezmie przerwe i jakimś cudem coś sie polepszy.Nie widze w tym nic złego.

2

@sintesox A co za różnica.Krecz to krecz.

2

@mekston Wydaje mi się ze to logiczne ze jeśli jest jakieś wydarzenie w danej chwili to jest ono opisywane w strefie internetu

16

@Matheu12 Na rambli zawsze się pisze o tym co obecnie się dzieje.Jest czas wimbledonu więc temat jest wimbledonu.Zaraz Euro wraca to będzie euro głównym tematem.Pózniej igrzyska itd.

3

Punkt Wimbledonu?
@barcelonaLM @mekston


2

@mekston Chyba ze Holger Rune prime

1

@mekston Raczej tak.Cos z kolanem mu siadło

2

@Popitek12 Ale wciąż w grze Sasza Zverev

4

0

@Barcanajlepszyteam Zgadzam się.Myslalem ze bedzie kosił w tych pierwszych rundach a tu takie cos.

2

Hubert Hurkacz odpada w drugiej rundzie Wimbledonu.Słaby mecz zagrał i to kolejny na tym turnieju.Szkoda kontuzji.
@mekston @barcelonaLM

1

A trzeba było domknąc tego secika na 6:4 przy swoim podaniu.Oczywiście mogło się to stac w kazdej chwili ale po wygranym secie mógłby na luzno podejsc a tu wazny punkt i zaryzykował taki rzut.

1

Fajna ta polóweczka Lacoste co ma Flis.Taka wersja klasyczna.

0

No to Hurkacz wylądował z 5:3 na 5:5.Oj będzie żałował tego gema jesli przegra ten mecz.

0

@MesQueUnClub96 Raczej to bedzie Lakers/Clippers/Miami

2

DeRozan wolnym agentem więc ktoś się skusi pewnie.


2

Juz by człowiek obejrzał igrzyska.


1

Przynajmniej przełamał ale serwis delikatnie mówiąc nie powala,Pięknie serwowował to wczoraj Beret.

1

@takisobiektos Widzialem z nim wywiad to mówił ze jedzie tu po puchar to lekko się usmiechnąłem

0

Hubert moze miec forme zycia,walić 50 asów na mecz a ja i tak nie powiem ze to pewniak do ćwiercfinału wielkiego szlema.Co się dzieje @Popitek12

1

@Popitek12 Carlitos to Hiszpan a my Hiszpanów kochamy tak

2

@takisobiektos Szkoda ze odrazu taki przeciwnik ale ranking brutalny.Oby wrocil za rok i za dwa.

4

Żegnaj Matteo z Wimbledonu.Bolesne 3 tiebreaki ale takie uroki nawierzchni trawiastej.Sinner 3:1. @mekston @barcelonaLM

0

@takisobiektos W sumie to co w tym meczu w tych tiebrekachc zyli choke za chokiem

0

Biedny Beret pewnie przegra po 3 tiebrekach

1

Beret przejmuje ten mecz...no prawie mu sie udalo

3

@MesQueUnClub96 Zostaw księcia z Majorki tym dodim

0

@takisobiektos Ciekawe co z fizyką Włocha jesli bedzie np 5 set.Dawno nie widzialem go w akcji z takim rywalem.

0

Tego seta juz sie nie da spartolić ale wciąz kolejne beda pewnie bardziej wymagające.

1

@takisobiektos Jakby wziął drugiego seta to mysle ze mógłby ukąsić ten mecz ale teraz no to ciężko chociaz ładuje dzisiaj asy na potęge.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?