Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@sintesox Na moje oko myślał że może ugra jakoś tego seta i potem wezmie przerwe i jakimś cudem coś sie polepszy.Nie widze w tym nic złego.
2
@sintesox A co za różnica.Krecz to krecz.
2
@mekston Wydaje mi się ze to logiczne ze jeśli jest jakieś wydarzenie w danej chwili to jest ono opisywane w strefie internetu
16
@Matheu12 Na rambli zawsze się pisze o tym co obecnie się dzieje.Jest czas wimbledonu więc temat jest wimbledonu.Zaraz Euro wraca to będzie euro głównym tematem.Pózniej igrzyska itd.
3
Punkt Wimbledonu?
@barcelonaLM @mekston
2
@mekston Chyba ze Holger Rune prime
1
@mekston Raczej tak.Cos z kolanem mu siadło
2
@Popitek12 Ale wciąż w grze Sasza Zverev
4
@barcelonaLM XD
0
@Barcanajlepszyteam Zgadzam się.Myslalem ze bedzie kosił w tych pierwszych rundach a tu takie cos.
2
Hubert Hurkacz odpada w drugiej rundzie Wimbledonu.Słaby mecz zagrał i to kolejny na tym turnieju.Szkoda kontuzji.
@mekston @barcelonaLM
1
A trzeba było domknąc tego secika na 6:4 przy swoim podaniu.Oczywiście mogło się to stac w kazdej chwili ale po wygranym secie mógłby na luzno podejsc a tu wazny punkt i zaryzykował taki rzut.
1
Fajna ta polóweczka Lacoste co ma Flis.Taka wersja klasyczna.
0
No to Hurkacz wylądował z 5:3 na 5:5.Oj będzie żałował tego gema jesli przegra ten mecz.
0
@MesQueUnClub96 Raczej to bedzie Lakers/Clippers/Miami
2
DeRozan wolnym agentem więc ktoś się skusi pewnie.
2
Juz by człowiek obejrzał igrzyska.
1
Przynajmniej przełamał ale serwis delikatnie mówiąc nie powala,Pięknie serwowował to wczoraj Beret.
1
@takisobiektos Widzialem z nim wywiad to mówił ze jedzie tu po puchar to lekko się usmiechnąłem
0
Hubert moze miec forme zycia,walić 50 asów na mecz a ja i tak nie powiem ze to pewniak do ćwiercfinału wielkiego szlema.Co się dzieje @Popitek12
1
@Popitek12 Carlitos to Hiszpan a my Hiszpanów kochamy tak
2
@takisobiektos Szkoda ze odrazu taki przeciwnik ale ranking brutalny.Oby wrocil za rok i za dwa.
4
Żegnaj Matteo z Wimbledonu.Bolesne 3 tiebreaki ale takie uroki nawierzchni trawiastej.Sinner 3:1. @mekston @barcelonaLM
0
@takisobiektos W sumie to co w tym meczu w tych tiebrekachc zyli choke za chokiem
0
Biedny Beret pewnie przegra po 3 tiebrekach
1
Beret przejmuje ten mecz...no prawie mu sie udalo
3
@MesQueUnClub96 Zostaw księcia z Majorki tym dodim
0
@takisobiektos Ciekawe co z fizyką Włocha jesli bedzie np 5 set.Dawno nie widzialem go w akcji z takim rywalem.
0
Tego seta juz sie nie da spartolić ale wciąz kolejne beda pewnie bardziej wymagające.
1
@takisobiektos Jakby wziął drugiego seta to mysle ze mógłby ukąsić ten mecz ale teraz no to ciężko chociaz ładuje dzisiaj asy na potęge.