Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mekston Nie widze druzyny ktora wygrywa coś wielkiego z Morata w skladzie,on zawsze cos spieprzy
0
Dembele juz chyba nie pogra na Euro
0
@LioNey99 Jak on juz jest na emeryturze
0
@arasz1819 Nie mów Araszu że cie starcie Le Ble z Portugolami nie grzeje
3
Dobra przystawka przed daniem głównym.Nie ma co się oszukiwać ale i tak wszyscy czekają na Portugalie z GOATEM Arabii.
4
Carlos ma bilans 12:1 w meczach 5-setowych.Ten jeden chyba przegrał jak mial z 18 albo 19 lat. @mekston @agaFCB @barcelonaLM
2
@budel17 To nastepca tronu big3
3
Carlos i jego 5 sety to bajka.@mekston @barcelonaLM @agaFCB
2
Carlos Alcaraz. @mekston @barcelonaLM
2
@mekston Carlitos prime w tiebreaku
0
Początek marzen w tiebreaku Carlosa
0
@mekston Dla mnie on nawet z wygranym ojro nie jest nr1
0
@MesQueUnClub96 Ja stawiam na Niemcy dodi
0
@MesQueUnClub96 Wirtz to chyba LS a Sane PS czy sie myle
0
@mekston Tiebreak albo Tiafoe go złamie
0
@mekston Jesli wygra ten mecz to bym powiedzial ze to jeden z najtrudniejszych w jego karierze.Walka ze słabościami i z samym soba juz mam wrazenie.
1
@MesQueUnClub96 Moze tak byc,z takim podaniem na tej nawierzchni nie ma czego szukać
2
@MesQueUnClub96 Borek pokrył braki Kazimierza
1
@mekston Punkty po 1 podaniu w granicach 60% gdzie Tiafoe trafia na 85%.Musisz miec pewne podanie na trawie a dzis tego nie ma
1
@barcelonaLM Tez tak mi sie wydaje ale nie z tym serwowaniem.No nie moze tylko przebijac na drugą strone
0
No i Tiafoe domyka tego trzeciego seta i to w sumie zasłuzenie.Juz wczesniej mógł łamac Carlitosa.
0
@ranger3120 Niemcy 2:1 i Francja 1:0
9
O fck.
0
@Colon Gdy Carlos gra swój tenis to nieliczni sa mu się wstanie przeciwstawić
0
Ale mocny set od Carlosa.Cały jego wachlarz zagrań wyszedł w tym secie.
1
@mekston Odbuduje się na spokojnie,on nie jest tak słaby jak te gemy ostatnie w 1 secie
0
@Colon Ja bym trafił
0
@FcPortoFan1999 Zawsze się stresujesz gdy grają twoi ulubieńcy
3
@MesQueUnClub96 Gdzie mu do potężnego Tommiego
0
@FcPortoFan1999 Bo jest Argentyńczykiem