Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mekston Lepsza wersja Dunczyka ale wciąz to nie jest ten sam player
1
@Culer9002 Jak to fejk jest xd
1
@blakkudium Arda vs Xavi Simons...starcie tytanów
0
@mekston Dzisiaj Memhpis Depay
0
@arasz1819 Nie no Holandia jest faworytem ale gdyby udalo sie Turkom awansowac to mieliby ciezko mimo wszystko z Anglią
2
@PatrychoO Ogólnie dogrywki bym zmienil napewno z 30minut na 20 tzn 2x10
0
@arasz1819 Nie widze Turcji z taką Anglią
2
@mekston Pamiętajmy o Salahu
0
@mekston Zdecydowanie,swietny sezon w klubie
0
Który to pisał ze Saka jest overrated
2
@mekston Luke Shaw nie grał z pol roku wiec to jest jego czas
1
@MesQueUnClub96 @LM10GOAT @MarFan Nie no Niemcy do domu buuu
1
Jesli Anglia odpadnie dzis to Francja vs Hiszpania taki przedwczesny finał na papierze
1
Ale babol Stones'a
0
No to teraz się zacznie granie
1
No bywało lepiej u Igi @mekston
0
@mekston Brak Igi i Hurkacza dosyc szybko
0
Iga out z Wimbledonu
0
Holger Rune...0:2
1
Jedynie boli styl tej porażki.No Iga została okrutnie zezłomowana w tych dwóch setach.Totalnie bez podejścia.
1
@mekston Po meczu,regeneracja na koncówke lipca
0
@mekston Szkoda ale priorytet jest jeden i są to IO.Tam musi być złoto.
0
Dawno nie widzialem żeby w tenisie #1 przegrał 9 gemów z rzędu.Dziwne zjawisko.
0
@mekston Musi teraz odrabiać bo przy 4;0 to chyba cud jakiś
1
No to dwa przełamania to już sporo.Serwis Igi troche jak Carlitosa bym powiedział. @mekston
0
@mekston Ale wciąz gdzie aż 8 na Putinową
0
Kurs na Putinową w okolicach 8 a na Ige ledwo 1.15.Te kursy na trawie na Igulca są mocno zawyżone. @mekston
0
@mekston Jak przełamie ją znowu no to raczej po gierce
0
No ma Iga problemy na trawie i wiadomo to nie od dzis.Totalny focus powinien być na tą nawierzchnie bo to strasznie kuleje.No wyniki zresztą mówią same za siebie na Wimbledonie.
1
@NeroTFP1 Tenis bardziej ekscytuje tzn przynajmniej mnie.Juz nie mówiąć o koszykówce.